توسعه دهنده: اسماعیل زاده، رحیم زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

هولدر های بزرگ ارزهای دیجیتال

هولدر های بزرگ ارزهای دیجیتال

بر اساس گزارشCryptoTreasaries، چند شرکت در حدود 325،013 بیت کوین را در اختیار دارند.این میزان ارزشی برابر با تقریبا 11.7 میلیارد دلار دارد. در مورد اتریوم نیز ، 11 شرکت دارای 169،279 اتر...

هولدر های بزرگ ارزهای دیجیتال

هولدر های بزرگ ارزهای دیجیتال

بر اساس گزارشCryptoTreasaries، چند شرکت در حدود 325،013 بیت کوین را در اختیار دارند.این میزان ارزشی برابر با تقریبا 11.7 میلیارد دلار دارد. در مورد اتریوم نیز ، 11 شرکت دارای 169،279 اتر هستند که ارزش آن تقریباً 470 میلیون دلار است.این ارقام جامع نیستند اما نشان دهنده حجم سنگین نگهدارندگان این دارایی ها است.

هولدر های بزرگ ارزهای دیجیتال

Block.One با 140،000 بیشترین دارایی بیتکوین را در اختیار دارد. MicroStrategy و تسلا به ترتیب در رده های بعدی قرار دارند. مدیرعامل MicroStrategy مایکل سایلور در چند ماه گذشته طرفدار بیتکوین بوده است، این شرکت به طور دوره ای ،به دارایی های خود اضافه می کند.در همین حال ، تسلا با 5٪ سود،بازده بسیار کمتری نسبت به رقیبان خود کسب کرده است .

شرکت های Galaxy Digital Holdings و StoneRidge Holdings Group رتبه های چهارم و پنجم این لیست را در اختیار دارند.شرکت Square، نیز که از طرفداران قابل توجه بیتکوین است ، 8،027 BTC در اختیار دارد.برنامه Cash App این شرکت، نقطه عطفی برای سرمایه گذاران احتمالی بیتکوین بوده و درآمد حاصله از آن،به جریان اصلی مالی این شرکت تبدیل شده است.

به نظر می رسد گلکسی دیجیتال بیشتر روی اتریوم متمرکز شده است ، شرکتی که دارای بزرگترین دارایی مربوطه،به میزان 98،892 اتر است،ارزش این رقم تقریبا 275 میلیون دلار است. Coinbase Global و Meitu به ترتیب با 31،787 و 15،00 دارایی اتریوم ،در رتبه های بعدی قرار میگیرند.

در کل ، به احتمال زیاد بسیاری از شرکت های دیگر این دارایی ها و سایر ارزهای دیجیتالی را در اختیار دارند.این وب سایت همچنین خاطرنشان می کند که این شامل صندوق های ETF و سایر دارایی های تحت مدیریت نیست، که اگر شامل این گزاش شود ، اعداد به طور قابل توجهی افزایش می یابد.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

هولدر های بزرگ ارزهای دیجیتال

هولدر های بزرگ ارزهای دیجیتالهولدر های بزرگ ارزهای دیجیتال

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 60,530.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,878.03
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.235523