توسعه دهنده: اسماعیل زاده، رحیم زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

پذیرش ارزهای دیجیتال توسط سازمانهای خیریه

پذیرش ارزهای دیجیتال توسط سازمانهای خیریه

سازمان غیرانتفاعی جهانی عملیات لبخند اعلام کرد، این سازمان اکنون دارایی های دیجیتالی مانند ارز دیجیتال بیتکوین و ارز دیجیتال دوج کوین را می پذیرد...

پذیرش ارزهای دیجیتال توسط سازمانهای خیریه

پذیرش ارزهای دیجیتال توسط سازمانهای خیریه

سازمان غیرانتفاعی جهانی عملیات لبخند اعلام کرد، این سازمان اکنون دارایی های دیجیتالی مانند ارز دیجیتال بیت کوین و ارز دیجیتال دوج کوین را می پذیرد.

سازمان غیرانتفاعی یک سازمان پزشکی داوطلبانه است که به افراد بیمار و مخصوصا کودکان کمک میکند تا زندگی بهتری داشته باشند.

در تاریخ 18 ژوئیه ، یکی از بزرگترین سازمانهای غیرانتفاعی مستقر در امور داوطلبین جراحی در جهان ، به نام عملیات لبخند، نشان داد که این گروه اکنون کمک های اهدایی با دارایی های دیجیتالی را پذیرفته است.

این سازمان خیریه در سال 1982 با استفاده از کمک های مالی، داوطلبان و مشارکت های دولتی و خصوصی برای ارتقا زندگی افرادی که در شرایط سختی بسر میبرند، تاسیس شد.

در این اطلاعیه آمده است، کمک های ارز های دیجیتالی به تقویت “مأموریت عملیات لبخند برای افزایش دسترسی به مراقبت های جراحی در جوامع محروم در سراسر جهان کمک می کند تا بیماران بتوانند زندگی خود را با سلامتی و کرامت بهبود بخشند.”

این سازمان غیرانتفاعی نیز با این کار،به لیست رو به رشد شرکتهای شناخته شده و موسسات خیریه که از ارزهای دیجیتالی استفاده می کنند ، می پیوندد.

در این بین،سازمان های غیرانتفاعی مانند بنیاد تونی هاوک ، پروژه اسکیت پارک و سازمان خیریه از کمک های مالی با دارایی های کریپتویی استفاده می کنند.

مدیر عامل سازمان لبخند، بیل مگی توضیح داد: “ما احساس کردیم زمان آن فرا رسیده است که فرصتی فراهم شود تا سرمایه گذاران ارز های دیجیتالی، سخاوت خود را به فرزندان و خانواده هایی که نیازمند هستند، گسترش دهند.”

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

پذیرش ارزهای دیجیتال توسط سازمانهای خیریه
پذیرش ارزهای دیجیتال توسط سازمانهای خیریه

پذیرش ارزهای دیجیتال توسط سازمانهای خیریهپذیرش ارزهای دیجیتال توسط سازمانهای خیریه

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 60,951.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,878.13
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.237219