توسعه دهنده: اسماعیل زاده، رحیم زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

پذیرش دوباره بیت کوین توسط تسلا

پذیرش دوباره بیت کوین توسط تسلا

مدیر عامل تسلا ، ایلان ماسک ، اظهار داشت، شرکت خودروهای الکتریکی وی، پس از تأیید استفاده از انرژی پاک جهت استخراج ارز...

پذیرش دوباره بیت کوین توسط تسلا

پذیرش دوباره بیت کوین توسط تسلا

مدیر عامل تسلا ، ایلان ماسک ، اظهار داشت، شرکت خودروهای الکتریکی وی، پس از تأیید استفاده از انرژی پاک جهت استخراج ارز دیجیتال بیت کوین، شروع به پذیرش پرداخت های بیتکوین (BTC) خواهد کرد و امیدواری دارد که FUD(ترس و عدم اطمینان و تردید)در دارایی های دیجیتال به زودی فروکش کند.

پذیرش دوباره بیت کوین توسط تسلا

ماسک به توئیتی درباره اتهامات اخیر مدیر عامل شرکت Sygnia ، مگدا ویرزیکا ، پاسخ داد که از کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده خواسته بود تا او را به دلیل دستکاری قیمت بیت کوین مورد بازخواست قرار دهد.

ماسک پاسخ داد: “این نادرست است.”تسلا فقط 10٪ از دارایی های خود را فروخت تا تأیید کند نقدینگی بازار به اندازه کافی مورد مناسب است و تاثیر زیادی هم روی بازار ندارد.”

همانطور که Cointelegraph گزارش داد ، ماسک اخیراً توسط مایکل سایلور ، مدیرعامل MicroStrategy به جلسه استخراج کنندگان بیت کوین دعوت شد.

بر اساس جلسه شورای استخراج بیتکوین،احتمال که ایلان ماسک نیز به آن دعوت شده بود،استخراج کنندگان مکلف شدند تا از انرژی های جایگزین و پاک برای این منظور استفاده کنند.درنتیجه، با وجود تمام انتقادهایی که در مورد استخراج بیتکوین وجود دارد ، تخمین زده می شود که اکثر قشر استخراچ کننده، از منابع انرژی جایگزین استفاده کنند. که این مورد در صورت تداوم میتواند به پذیر بیتکوینتوسط تسلا در آینده نزدیک بیانجامد.یاسین المانجرا ، تحلیلگر شرکت Ark Investments نیز، در ماه آوریل به CNBC گفت که تقریباً سه چهارم استخراج کنندگان، از منابع بدون کربن در عملیات استخراج خود استفاده می کنند.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

پذیرش دوباره بیت کوین توسط تسلا

پذیرش دوباره بیت کوین توسط تسلا

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 60,951.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,878.13
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.237219