توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

کاردانو تنها ارز بزرگ سبز بازار در ماه گذشته

کاردانو تنها ارز بزرگ سبز بازار در ماه گذشته

پادشاه ارز های دیجیتال در زمان نگارش این خبر در صرافی بایننس در سطح قیمتی 36872 دلار معامله می‌شود که نشان دهنده ی تقریباً ...

کاردانو تنها ارز بزرگ سبز بازار در ماه گذشته

کاردانو تنها ارز بزرگ سبز بازار در ماه گذشته

بیت کوین در مسیر ثبت یکی از بزرگترین افت های ماهانه در کل تاریخ خود قرار دارد.

پادشاه ارز های دیجیتال در زمان نگارش این خبر در صرافی بایننس در سطح قیمتی 36872 دلار معامله می‌شود که نشان دهنده ی تقریباً 36.5 درصد افت قیمت در یک ماه اخیر است و این سومین کاهش قیمت شدید در یک ماه در تاریخ بیت کوین است و پیش از این تنها در سپتامبر 2011 و نوامبر 2018 رخ داده بود.

در همین ماه بود که تسلا اعلام کرد که دیگر بیت کوین را بخاطر آلودگی های زیست محیطی پذیرش نخواهد کرد و پس از این توییت و تهدید وی به فروش کل بیت کوین های تسلا و اخبار شدیداً بدی که از چین به گوش می‌رسید این رمزارز دچار کاهش قیمت شدید شد.

عملکرد بسیار خوب کاردانو

در مقایسه با بیت کوین اتر عملکرد بسیار خوبی داشته است و در نسبت به روز اول ماه می فقط 6 درصد کاهش قیمت را تجربه کرده است.
با وجود بازپس گیری سطح قیمتی 1 دلار اما XRP هنوز هم نسبت به روز اول ماه می 38 درصد کاهش قیمت را تجربه کرده است.

جالب توجه است که بدانید زمانی که در ماه دسامبر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده شکایت خود را از ریپل لبز و توکن XRP اعلام کرد این رمزارز دچار کاهش قیمت 66 درصدی شد.

دوج کوین نیز پس از اینکه در 8 می به اوج قیمت خود رسید و رکورد جدیدی را در 0.73 دلار ثبت کرد دچار کاهش قیمت شد و در حال حاضر همراه با پولکادات افتی 39 درصدی را تجربه می‌کنند.

در بین 10 ارز برتر بازار ارز های دیجیتال بایننس کوین بیشترین کاهش قیمت را تجربه کرد و حدوداً 45 درصد افت کرد.

در همین حال، در بین 10 ارز برتر بازار ارز های دیجیتال کاردانو تنها ارزی بود که این ماه را سبز به پایان رساند و در سی روز گذشته افزایش قیمت 29.1 درصدی را تجربه کرده است.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارز دیجیتال

کاردانو تنها ارز بزرگ سبز بازار در ماه گذشته
کاردانو تنها ارز بزرگ سبز بازار در ماه گذشته

کاردانو تنها ارز بزرگ سبز بازار در ماه گذشتهکاردانو تنها ارز بزرگ سبز بازار در ماه گذشتهکاردانو تنها ارز بزرگ سبز بازار در ماه گذشته

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 43,767.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,083.42
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.225363