توسعه دهنده: اسماعیل زاده، رحیم زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

کارگروه نمایندگان کنگره درباره ارزهای دیجیتال

کارگروه نمایندگان کنگره درباره ارزهای دیجیتال

در اوایل این هفته ، نماینده کنگره ماکسین واترز، اعلام کرد، کنگره کارگروه جدیدی را تشکیل داده است که روی سیاست ارزهای دیجیتالی و فین تک تمرکز دارد...

کارگروه نمایندگان کنگره درباره ارزهای دیجیتال

کارگروه نمایندگان کنگره درباره ارزهای دیجیتال

در اوایل این هفته ، نماینده کنگره ماکسین واترز، اعلام کرد، کنگره کارگروه جدیدی را تشکیل داده است که روی سیاست ارزهای دیجیتالی و فین تک تمرکز دارد. این گروه دموکرات مجلس نمایندگان با نام گروه ویژه فین تک 12، کمیته خدمات مالی مجلس را تشکیل خواهد داد.

واترز اهداف کارگروه جدید را همکاری در زمینه قانونگذاری و راه حل های سیاسی در مواردی نظیر تنظیم مقررات برای ارز های دیجیتالی، استفاده از بلاکچین و فناوری دفتر توزیع و توسعه احتمالی ارز دیجیتال بانک مرکزی ایالات متحده دانست.

ارزهای دیجیتال بانک مرکزی یا CBDC ، به موضوعی داغ برای بانک های مرکزی در سراسر جهان تبدیل شده است، زیرا قدرت های اقتصادی به دنبال دیجیتالی کردن زیرساخت های مالی خود هستند.

به عنوان مثال، چین اخیراً بیش از 3000 دستگاه خودپرداز را راه اندازی کرده است که می تواند یوان دیجیتال را بعنوان پول نقد بپذیرد. از طرف دیگر ، ایالات متحده هنوز قدم قاطعی در جهت توسعه CBDC خود بر نداشته است.

با توجه به اینکه ایالات متحده به وضوح از چین در رقابت برای ایجاد اولین ارز دیجیتال پذیرفته شده در سطح جهانی عقب است ، برخی از اقتصاددانان به نفوذ بیشتر یوان بر دلار اشاره دارند. آیا آخرین تلاش های کنگره آمریکا برای رفع شکاف بین دو کشور کافی خواهد بود؟ این مسئله بعدا بررسی خواهد شد.

نماینده کنگره ، بیل فاستر ، که تنها برنامه نویس بلاکچین در کنگره و یکی از 12 عضو کارگروه است ، تأکید کرد که چگونه تشکیل کنگره Blockchain در ایالات متحده سازگار با فضای فین تک به سرعت در حال رشد است:

“ایالات متحده در مورد ارز دیجیتال با سایر نقاط جهان درگیر است، ما اگر می خواهیم از وضعیت دلار به عنوان ارز ذخیره جهان محافظت کنیم، باید امنیت و حریم خصوصی را ایجاد کنیم، حفظ ارز دیجیتال در اولویت است.”

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

کارگروه نمایندگان کنگره درباره ارزهای دیجیتال
کارگروه نمایندگان کنگره درباره ارزهای دیجیتال

کارگروه نمایندگان کنگره درباره ارزهای دیجیتالکارگروه نمایندگان کنگره درباره ارزهای دیجیتالکارگروه نمایندگان کنگره درباره ارزهای دیجیتال

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 61,352.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,921.56
  • tetherTether (USDT) $ 1.01
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.238639