توسعه دهنده: اسماعیل زاده، رحیم زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

کاهش حجم کل بازار ارزهای دیجیتال

کاهش حجم کل بازار ارزهای دیجیتال

دارایی های دیجیتالی این روزها پس از آخرین حرکات منفی بازار، با چالشی سخت روبرو هستند. حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در روز...

کاهش حجم کل بازار ارزهای دیجیتال

کاهش حجم کل بازار ارزهای دیجیتال

دارایی های دیجیتالی این روزها پس از آخرین حرکات منفی بازار، با چالشی سخت روبرو هستند. حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در روز دوشنبه به زیر 1.4 تریلیون دلار کاهش یافت. طبق آخرین اطلاعات منتشر شده، ارزدیجیتال بیتکوین، بزرگترین ارز دیججیتالی در جهان، امروز به زیر 34000 دلار ریزش کرد.تا لحظه نوشتن این خبر ،ارزش کل بازار BTC در حدود 640 میلیارد دلار است.

بازار ارزهای دیجیتال در پنج هفته اخیر روند نزولی داشته است.در 12 می 2021 ، ارزش کلی دارایی های دیجیتال در دوران اوج به 2.6 تریلیون دلار رسیده بود،اما اکنون پس از چند هفته اخیر،به طور قابل توجهی کاهش یافته و در 24 می تقریباً به 1.25 تریلیون دلار رسیده است.

“محرک اصلی ریزش بیت کوین در حال حاضر سرکوب معامله گران و استخراج گران کریپتو در چین است که از ماه می آغاز شده است. مایکل سایلور ، مدیرعامل MicroStrategy، شنبه در توییتی گفت: “این امر باعث خروج اجباری و عجولانه سرمایه و استخراج ماینر های چینی از شبکه بیتکوین شده، تراژدی برای چین و سود برای بقیه جهان در درازمدت.”

افت اخیر در بازار ارزهای دیجیتال ،باعث افت عمده ارزش کل دارایی های دیجیتالی شرکت Grayscale تحت مدیریت (AUM) شده است. هم اکنون این شرکت مستقر در آمریکا دارای دارایی های دیجیتالی به ارزش 34 میلیارد دلار است،این مقدار قبل از ریزش بازار کریپتو بیش از 50 میلیارد دلار بوده است.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

کاهش حجم کل بازار ارزهای دیجیتال
کاهش حجم کل بازار ارزهای دیجیتال

کاهش حجم کل بازار ارزهای دیجیتالکاهش حجم کل بازار ارزهای دیجیتال

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 60,866.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,902.82
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.237664