توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

کاهش قیمت کارمزد های اتریوم

کاهش قیمت کارمزد های اتریوم

میانگین کارمزد های یک معامله در شبکه اتریوم دیروز به 7.37 دلار رسید که این کمترین میزان از 23 ژانویه است، قبل از این تاریخ هزینه کارمزد اتریوم به طور میانگین 6.89 دلار بود...

کاهش قیمت کارمزد های اتریوم

کاهش قیمت کارمزد های اتریوم

بنا به داده های وبسایت معتبر BitInfoCharts میانگین هزینه ی معاملات در بلاکچین اتریوم به پایین ترین قیمت خود از ژانویه رسیده است.

میانگین کارمزد های یک معامله در شبکه اتریوم دیروز به 7.37 دلار رسید که این کمترین میزان از 23 ژانویه است، قبل از این تاریخ هزینه کارمزد اتریوم به طور میانگین 6.89 دلار بود.

هزینه ی کارمزد معاملات اتر به ماینر هایی که این رمزارز را استخراج می‌کنند تعلق می‌گیرد و زمانی که این رمزارز دچار افزایش قیمت می‌شود و حجم معاملات آن بالا می‌رود، هزینه ی کارمزد این ارز دیجیتال نیز افزایش می‌یابد.

دلیل این موضوع این است که تقاضا برای این رمزارز افزایش می‌یابد و با افزایش تقاضا ماینر های اتر حق کارمزد را افزایش می‌دهند.

ماینر ها این کار را در 12 می نیز انجام دادند و زمانی که اتر به اوج قیمت جدید خود یعنی 4363 دلار رسید و رکورد جدید را ثبت کرد، میانگین کارمزد ها به حدوداً 70 دلار نیز رسید و پس از آن با کاهش قیمت اتر در روز های آتی هزینه ی گس (کارمزد) اتریوم 20 دلار کاهش یافت و به 59.5 دلار رسید.

به طور میانگین هزینه کارمزد بیت کوین از اتر بالاتر است و هردو آنها اختلاف وحشتناکی با سایر ارز های دیجیتال دارند، لایت کوین که یکی از ارز های قدیمی در دنیای ارز های دیجیتال است به ازای هر تراکنش هزینه ای میانگین 0.02 دلار دارد و دوج کوین که ارز محبوب ایلان ماک است به ازای هر تراکنش به طور میانگین 0.8 دلار هزینه دریافت می‌کند.

بزرگترین مشکل اتریوم

کارمزد معاملات یکی از بزرگترین عیب های شبکه اتریوم است و منجر به مهاجرت بسیاری از پروژه ها به دیگر شبکه ها از جمله بایننس اسمارت چین شده است.

راه حل تیم توسعه دهنده ی اتریوم برای این مشکل ارائه به روزرسانی EIP-1559 است که در این به روزرسانی کارمزد شبکه کم خواهد شد.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارز دیجیتال

کاهش قیمت کارمزد های اتریوم
کاهش قیمت کارمزد های اتریوم

کاهش قیمت کارمزد های اتریومکاهش قیمت کارمزد های اتریومکاهش قیمت کارمزد های اتریوم

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 43,746.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,078.74
  • tetherTether (USDT) $ 0.999778
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.224377