توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

قیمت XRP در کی روز ۴۰ درصد سقوط کرد

کسانی که ریپل و اسپارک دارند در ایردراپی دیگر شرکت داده می شوند.!؟

آن دسته از دارندگان XRP که در ایردراپ توکن اسپارک (FLR) شرکت کرده‌اند، احتمالاً در ایردراپ بعدی شبکه فلیر (Flare Network) شرکت داده می‌شوند.به گزارش کریپتو بریفینگ، دارندگان ریپل که در زمان راه‌اندازی شبکه فلیر توکن‌های اسپارک خود را دریافت کرده‌اند،...

کسانی که ریپل و اسپارک دارند در ایردراپی دیگر شرکت داده می شوند.!؟

کسانی که ریپل و اسپارک دارند
نویسنده : مشکی نژاد

آن دسته از دارندگان XRP که در ایردراپ توکن اسپارک (FLR) شرکت کرده‌اند، احتمالاً در ایردراپ بعدی شبکه فلیر (Flare Network) شرکت داده می‌شوند.

به گزارش کریپتو بریفینگ، دارندگان ریپل که در زمان راه‌اندازی شبکه فلیر توکن‌های اسپارک خود را دریافت کرده‌اند، به‌زودی می‌توانند در ایردراپ دوم این شبکه شرکت کنند.

فلیر، شبکه ارائه‌دهنده قرارداد‌های هوشمند، دو ماه قبل اعلام کرده بود که در ایردراپی توکن بومی خود یعنی اسپارک را به‌صورت رایگان به تمامی دارندگان ریپل اهدا خواهد کرد. حال ممکن است فرصتی دیگر برای شرکت‌کنندگان ایردراپ اسپارک فراهم شود.

فلیر فایننس (Flare Finance)، یک پروژه دیفای (DeFi) که بر بستر شبکه فلیر ایجاد شده است، از توزیع توکن‌های‌ دائو فلیر (DFLR) خود خبر داده است.

یک ماه پس از راه‌اندازی کامل شبکه فلیر در ۳۱ مارس سال جاری میلادی (۱۱ فروردین ۱۴۰۰)، تیم فلیر فایننس، موجودی کیف پول‌های اسپارک را به‌منظور اختصاص ایردراپ دائوفلیر، بررسی و ثبت خواهد کرد.

توکن دائو فلیر با نسبت ۱ به ۱ (به توکن‌های اسپارک)، به کیف پول‌های شخصی و کیف پول‌های صرافی‌ که دارای توکن اسپارک هستند، واریز خواهد شد.

فلیر در پاسخ به یکی از کاربران توییتر که در رابطه با دو ایردراپ به هم پیوسته این شبکه پرسیده بود گفت:

ایردراپ اول مربوط به دارندگان ریپل بود که توکن اسپارک دریافت کردند و ایردراپ دوم مربوط به دارندگان اسپارک است که دائو فلیر دریافت خواهند کرد.

نکته قابل‌توجه این است که توکن‌های دائو فلیر تا زمانی که با ییلد فلیر (YFLR)، ارز اصلی فلیر فایننس، مبادله نشوند بی‌ارزش خواهند بود.

دلیل الزام شرکت‌کنندگان ایردراپ دائو فلیر به تبدیل توکن‌های خود به ییلد فلیر، این است که توکن جدید فلیر تنها در اختیار کاربران فعال این شبکه قرار گیرد.

فلیر فایننس به‌زودی جزئیات بیشتری را از ایردراپ دائو فلیر و نحوه مبادله آن با ییلد فلیر اعلام خواهد کرد.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

کسانی که ریپل و اسپارک دارند
کسانی که ریپل و اسپارک دارند

کسانی که ریپل و اسپارک دارندکسانی که ریپل و اسپارک دارندکسانی که ریپل و اسپارک دارند

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 47,288.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,384.67
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.241333