توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

یونی سواپ باز هم خودنمایی کرد

یونی سواپ باز هم خودنمایی کرد : یونی اولین توکن دیفای در فهرست ۱۰ رمزارز جهان

ارز دیجیتال بومی صرافی غیر متمرکز یونی سواپ به‌نام UNI، به اولین توکن دیفای تبدیل شد که جزو ۱۰ ارز برتر بازار بر اساس ارزش بازار قرار می‌گیرد. این توکن در ۷ روز گذشته بیش...

یونی سواپ باز هم خودنمایی کرد : یونی اولین توکن دیفای در فهرست ۱۰ رمزارز جهان

یونی سواپ باز هم خودنمایی کرد

ارز دیجیتال بومی صرافی غیر متمرکز یونی سواپ به‌نام UNI، به اولین توکن دیفای تبدیل شد که جزو ۱۰ ارز برتر بازار بر اساس ارزش بازار قرار می‌گیرد. این توکن در ۷ روز گذشته بیش از ۵۱٪ رشد داشته است.

در زمان نگارش این خبر قیمت توکن UNI برابر ۳۴ دلار است و ارزش بازار آن به ۱۷.۷ میلیارد دلار رسیده است و در رتبه هشتم بزرگ‌ترین ارزهای دیجیتال قرار دارد. لایت کوین با اختلاف زیاد با ارزش بازار معادل ۱۲.۶ میلیارد دلار در جایگاه نهم رمز ارزهای برتر قرار دارد.

این توکن تنها چند میلیارد دلار دیگر تا جایگاه ارز XRP فاصله دارد. البته مشکلات حقوقی شرکت ریپل در متوقف شدن روند صعودی این ارز بی‌تاثیر نبوده است.

یونی سواپ باز هم خودنمایی کرد

توکن UNI رکورد قیمت خود را جابجا کرد

صبح امروز توکن بومی صرافی یونی سواپ رکورد قبلی خود به میزان ۳۳ دلار را که در ۲۱ فوریه ثبت کرده بود جابجا کرد. بر اساس اطلاعات سایت Coinmarketcap بالاترین قیمت ثبت شده توکن UNI در زمان نگارش این خبر مقدار ۳۲.۷۷ دلار است.

یونی سواپ در حال حاضر بزرگ‌ترین صرافی غیر متمرکز بازار رمز ارزها است. صرافی پنکیک سواپ که بر بستر زنجیره هوشمند بایننس قرار دارد رقیب جدی او است که در جایگاه دوم قرار دارد.

با عرضه نسخه سوم صرافی یونی سواپ در آینده احتمالا مومنتوم توکن UNI قوت بگیرد. با این حال اطلاعات زیادی در مورد آن در دسترس نیست. انتظار می‌رود که این نسخه با استفاده از راهکارهای مقیاس‌پذیری لایه دوم بتواند با مشکلات کارمزدهای بالای شبکه اتریوم کنار بیاید.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

یونی سواپ باز هم خودنمایی کرد

یونی سواپ باز هم خودنمایی کردیونی سواپ باز هم خودنمایی کرد

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 47,514.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,424.04
  • tetherTether (USDT) $ 1.01
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.243018