توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

یونی سواپ یکه تازی می کند

یونی سواپ یکه تازی می کند

بر اساس گزارش ها، Uniswap v3 در مدت 24 ساعت کنونی 4.1 میلیون دلار درآمد کسب کرده ،و v2 با 3.2 میلیون دلار در جایگاه دوم...

یونی سواپ یکه تازی می کند

یونی سواپ یکه تازی می کند

بزرگترین صرافی غیرمتمرکز جهان(یونی سواپ) همچنان در حال رشد است و ورژن سوم آن که بتازگی راه اندازی شده اکنون از نظر حجم معاملات روزانه از نسخه دوم پیشی گرفته است.

علاوه بر این مورد یاد شده، هر دو ورژن یونی سواپ از نظر کارمزد روزانه،از بیتکوین پیشی گرفته اند. این اتفاق توسط بنیانگذار یونی سواپ، Hayden Adams گزارش شده است، ایشان اظهار داشت، هر دو ورژن این صرافی غیرمتمرکز درامد کارمزد روزانه و هفتگی بیشتری نسبت به استخراج کنندگان بیتکوین دارند.

بر اساس گزارش ها، Uniswap v3 در مدت 24 ساعت کنونی 4.1 میلیون دلار درآمد کسب کرده ،و v2 با 3.2 میلیون دلار در جایگاه دوم قرار دارد.سوشی سواپ با 2.135 میلیون دلار بزرگترین صرافی غیر متمرکز جهان، بعد از یونی سواپ است.

تخمین درستی از موارد گفته شده بالا درباره بیتکوین و اتریوم در طی 24 ساعت گذشته در دسترس نبوده، اما درامد کارمزد مبادلات روز گذشته بیتکوین به 2.821 میلیون دلار رسید، اتریوم نیز به 28.71 میلیون بوده است.

از نظر حجم معاملات روزانه، طبق گزارش یونی سواپ، در حال حاضر v3 با 24/1 میلیارد دلار در 24 ساعت گذشته از v2 پیشی گرفته است.

نسخه 2 ،با حجم روزانه 1.1 میلیارد دلار پشت سر ورژن سوم قرار دارد. اما از لحاظ ارزش کل بازار هنوز هم v2 با 5.8 میلیارد دلار از ورژن سوم با 1.46 میلیارد دلار جلوتر است.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

یونی سواپ یکه تازی می کند
یونی سواپ یکه تازی می کند
یونی سواپ یکه تازی می کند

یونی سواپ یکه تازی می کندیونی سواپ یکه تازی می کند

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 47,288.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,384.67
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.241333