توسعه دهنده: اسماعیل زاده، رحیم زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

یک درصد ازمنابع بیت کوین درپروتوکل WBTC قفل شده است

یک درصد ازمنابع بیت کوین درپروتوکل WBTC قفل شده است

اکنون بیش از 6 میلیارد دلار بیت کوین به عنوان WBTC دراتریوم رمزنگاری شده است. در حال حاضر یک درصد از عرضه بیت کوین به عنوان wbtc رمزنگاری میشود که معادله 6.2 میلیارد دلار btc است...

یک درصد ازمنابع بیت کوین درپروتوکل WBTC قفل شده است

یک درصد ازمنابع بیت کوین درپروتوکل WBTC قفل شده است

اکنون بیش از 6 میلیارد دلار بیت کوین به عنوان WBTC دراتریوم رمزنگاری شده است.

در حال حاضر یک درصد از عرضه بیت کوین به عنوان wbtc رمزنگاری میشود که معادله 6.2 میلیارد دلار btc است.

این نقطه عطف توسط مدیر محصول شرکت نگهداری و رمزنگاری BITGO،کیاموسایری،که این خبررادر7ژوئن توئیت کرد، تاییدشد.

BitGo متولی پروتکل Wrapped Bitcoin است ، که در ژانویه 2019 رمز WC با پشتیبانی ERC-20 ،Bitcoin خود را در Ethereum راه اندازی کرد.

1% از کل BTC در WBTC قرار گرفته است! https://t.co/jOi0LZZUyi

WBTC (WrappedBTC) ژوئن7 ژوئن2021

طبق گفته Etherscan ، در حال حاضر 187.610 بیت کوین روی پروتکل قرارگرفته است که معادل سرمایه کاملاً رقیق شده بازار 6.18 میلیارد دلار است. بر اساس CoinGecko ، میزان عرضه فعلی BTC تقریباً 18.73 میلیون نفر است و این نقطه عطف 1٪ را تأیید می کند.

BTConEthereum تخمین می زند که 240620 بیت کوین وجود دارد،که در پروتکل های مختلف برای استفاده در Ethereum رمزگذاری شده اند ، و نشان دهنده سرمایه ترکیبی 7.91 میلیارد دلاری است. بیت کوین پیچیده بر این بخش تسلط آشکاری دارد که 78٪ کل بیت کوین را که در Ethereum رمزگذاری شده است ، نشان می دهد.

بیت کوین پیچیده بر این بخش تسلط آشکاری دارد،که 78٪ کل بیت کوین را که در Ethereum رمزگذاری شده است ، نشان می دهد. سایر پروتکل های برجسته توکن سازی بیت کوین ، شامل Huobi BTC در رتبه دوم با 37906 BTC یا 15.7%ازعرضه بیت کوین و رتبه سوم RenBTC با 10226 BTC رمزگذاری شده است.

Synthetic BTC همچنین دارای 1.471 BTC و پس از آن imBTC با 1.169 بیت کوین و TBTC با 916 BTC است. تکثیر اخیر مزارع عملکردی و پروتکل های DeFi مبتنی بر Ethereum که از BTC رمزگذاری شده پشتیبانی می کند ، نیروی اصلی ترقی این بخش است. در اواخر آوریل ، BadgerDAO پروتکل عملکرد BTC مستقر در Ethereum ،با همکاری RenVM، برای ایجاد پل ارتباطی بین renBTC و مزارع تولید خود، کار کرد.

DeFi Llama تخمین می زند که بیش از 540 میلیون دلار دارایی در بستر BadgerDAO قفل شده است.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

یک درصد ازمنابع بیت کوین درپروتوکل WBTC قفل شده استیک درصد ازمنابع بیت کوین درپروتوکل WBTC قفل شده استیک درصد ازمنابع بیت کوین درپروتوکل WBTC قفل شده است

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 60,866.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,902.82
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.237664