توسعه دهنده: اسماعیل زاده، رحیم زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

یک نبرد مهم برای بدست آوردن موجودی کیف پول واشتراک گذاری ذهنی، کیف پول های رمزنگاری...

کیف پول های رمزنگاری: یک نبرد مهم برای بدست آوردن موجودی کیف پول واشتراک گذاری ذهنی

تعریف کیف پول رمزنگاری باید گسترده و قابل استفاده برای وب 3.0 و کل صنعت فناوری غیر متمرکز باشد...

یک نبرد مهم برای بدست آوردن موجودی کیف پول واشتراک گذاری ذهنی، کیف پول های رمزنگاری…

یک نبرد مهم برای بدست آوردن موجودی کیف پول واشتراک گذاری ذهنی، کیف پول های رمزنگاری...

تعریف کیف پول رمزنگاری باید گسترده و قابل استفاده برای وب 3.0 و کل صنعت فناوری غیر متمرکز باشد.

کیف پول های دیجیتال سازه های نرم افزاری هستند که ازکیف های فیزیکی الگومیگیرند و عملکرد ذخیره ، استفاده و دسته بندی ابزارهای پرداخت را ارائه می دهند. حرکت کیف پول های دیجیتالی با پرداخت شروع شد و به انواع دیگر مقاله های خرد مانند کارت های دیجیتال و بلیط تبدیل شد. با این حال ، کیف پول های رمزنگاری سعی می کنند منظره کیف پول دیجیتال را به عنوان چیزی بیش از ذخیره سازی امن پرداخت و ابزارهای رمزنگاری تعریف کنند.

با بیش از 100 کیف پول رمزنگاری و در حال رشد ، این بخش در رمزنگاری شلوغ می شود و پیچیدگی بیشتری را به فضای بلاک چین و دارایی های دیجیتالی تقسیم شده اضافه می کند. همانطور که من این فضا را مطالعه می کنم و سعی می کنم پیچیدگی بلاک چین های جدید ، پروژه های غیرمتمرکز مالی (DeFi) و توکن های غیرقابل انعطاف (NFT) را که با رشد نمایی ظهور می کنند ، فکر می کنم کیف پول های رمزنگاری نبرد بعدی خواهند بود.

پروتکل های لایه یک سرانجام سرد می شوند. موضوعات اصلی مقیاس ، امنیت و سرعت پردازش معاملات و پروتکل لایه دو به منظور برتری و امنیت پردازش به عنوان برتری لایه یک تثبیت و تغییر شکل می یابد. کیف پول های رمزنگاری نه تنها راهی برای به دست آوردن سهم کیف پول فراهم می کنند ، بلکه نشان دهنده نبرد برای سهم ذهنی نیز هستند.

یک نبرد مهم برای بدست آوردن موجودی کیف پول واشتراک گذاری ذهنی، کیف پول های رمزنگاری...

امروزه اکثر کیف پول های رمزنگاری سازه های نرم افزاری را ارائه می دهند که در بیشتر موارد خدمات زیر را در سطح بسیار اولیه ارائه می دهند:

ذخیره کلیدهای عمومی و خصوصی ؛
تعامل با انواع مختلف بلاک چین لایه یک ؛
ارسال و دریافت دارایی ها وارزهای رمزنگاری شده؛


کیف پول های رمزنگاری با بیشترین مدیریت

به نظر من ، ما باید تعریف کیف پول رمزنگاری شده را گسترش دهیم و آن را راهی برای مشارکت در اقتصاد رمزنگاری در نظر بگیریم. این می تواند چارچوبی را برای دارنده کیف پول برای مشارکت در یک شبکه تحت نظارت که بر هویت دیجیتالی تأکید می کند و نیاز به اعتبار شخص ثالث دارد بشناسید ، راارائه دهد.

در عین حال ، می تواند بخشی از شبکه های نوظهور باشد که ناشناس بودن را حفظ کرده و بر محرمانه بودن و حفظ حریم خصوصی شرکت کنندگان تأکید می کند. این چارچوب انتخابی مکالمه نظارتی و انطباق را قادر می سازد ، به سمت شبکه و فعالیت ها برعکس افراد تغییر می کند ، درست مانند چارچوب های انتخابی کیف پول فعلی ما در سطح آنالوگ.

یک کیف پول می تواند توسعه ساختارهای هویتی ما در چارچوب هویت فعلی باشد که توسط عوامل معتبر (مانند شناسه صادر شده توسط دولت) به هویت دیجیتالی در حال تحول ارائه می شود که نشان دهنده سابقه (اعتبار) ، شهرت و انگیزه ما است.

تاریخ نه تنها شفافیت و رفتار خوب را ترویج می کند ، بلکه حریم خصوصی را نیز حفظ می کند. مفهوم هویت مهم است زیرا هویت دیجیتالی (که امروزه با هر کیف پول و هر شبکه گره خورده است) یک فناوری اساسی برای اطمینان از تجارت ، اعتماد و مالکیت دارایی های دیجیتالی است.

یک نبرد مهم برای بدست آوردن موجودی کیف پول واشتراک گذاری ذهنی، کیف پول های رمزنگاری...

توانایی کیف پول برای کنترل مشارکت و چارچوب انتخابی که کاربران را قادر می سازد تا ویژگی های کیف پول را انتخاب کنند ، به طراحی انعطاف پذیر و مشارکت دامن می زند. این کیف پول ها به طور سنتی حاوی انواع کلاس های دارایی مانند NFT ، دارایی های DeFi ، ارزهاودارایی های رمزنگاری شده هستند.

علاوه بر این ، آنها همچنین شامل ابزارهای پرداخت فعلی ، حسابهای ذخیره شده و سایر اشکال خرد دیجیتالی هستند که امکان مشارکت و گنجاندن یک فرایند ثبت نام در سیستم عاملهای خدمات مالی موجود و شبکه های بلاک چین فعلی و آینده در شبکه های رمزنگاری شده اقتصادی را فراهم می کند. ثبت نام می تواند شامل اشتراک گذاری اولیه رمزنگاری ، به عنوان مثال کلید عمومی یا ارائه کیف پول مشخص شده برای سیستم عامل های متمرکز سنتی باشد.

در عصر وب 3.0

سوالی که ما باید بپرسیم این است که چگونه می توان کیف پول رمزنگاری شده ای را طراحی کرد که بتواند ارتباطی برای اینترنت غیرمتمرکز جدید (وب 3.0) و کل رمزنگاری باشد و روابط ما را با خدمات و موسسات فعلی جایگزین و اصلاح کند.

طراحی جدید این کیف پول ها می تواند فعالیت های اقتصادی (رمزنگاری شده)،اعم از وب 3.0 یا موارد دیگر ، را داراباشد، به عنوان مثال ، ذخیره فایل ، نگهداری NFT و ذخیره داده ها یا ابزارهایی که به کیف پول اجازه می دهدبه عنوان محفظه ای برای تمام درآمدهای ما عمل کند.

در حالی که استانداردهای پرداخت وب سایت و پرداخت های اینترنتی در کنسرسیوم شبکه جهانی وب (W3C) با هدف تعریف استانداردهای فناوری انجام می شود. MetaMask ، اگرچه محدود به اتریوم (پروتکل لایه یک) است ، اما دیدگاه قابل توجهی را در مورد آنچه می تواند راهی پاک برای ارائه مرورگر و ادغام کیف پول باشد ، که به عنوان browlet شناخته می شود ، ارائه می دهد.

MetaMask از اوایل سال 2016 این کار را انجام داده است و اکنون دسترسی نهادی را با MetaMask Institutional (MMI) تعریف می کند. در حال حاضر ، طراحی فناوری کیف پول بر روی کیف های لایه اول یا مخصوص پلتفرم و مدیریت کلید متمرکز است که برای دوام و رشد طولانی مدت وب 3.0 ضروری است. با وجود مدلی مانند MetaMask ، تهیه کیف پول می تواند یک مدل تجاری جدید باشد.

زمینه و ملاحظات نهادی – کیف پول نهادی؟

رشد چشمگیر دارایی های دیجیتالی و اکوسیستم های مربوطه ، مانند دارایی های غیرمتمرکز ، دارایی های رمزنگاری بومی و NFT ، نه تنها باعث نوآوری عظیمی در فناوری و محصولات مالی شده است ، بلکه توجه بسیاری از مبتکران ، تکنسین ها ، سرمایه گذاران نهادی اخیراً جلب شده است.

در حالی که بلاک چین ، به عنوان زیرساخت دفتر کل توزیع شده و سیستم پردازش معاملات ، برای بهره وری از دارایی های غیرمادی (دارایی در دفتر کل) هدف دارد ، ظهور دارایی های رمزنگاری شده و دیجیتال چشم انداز و شرکت کنندگان را تغییر می دهد و اساساً زیرساخت های بازار را تغییر می دهد.

بنابراین ، دارایی های دیجیتالی (و رمزنگاری شده) را نه تنها به دلیل ویژگی های ذاتی دارایی ها بلکه به دلیل تغییرات ناشی از آن در زیرساخت بازار دارایی های دیجیتال (رمزنگاری شده) منحصر به فرد و متمایز می کند. دارایی های دیجیتالی (رمزنگاری شده) عموما دارایی های حامل هستند و ادعای این دارایی ها عموماً توسط زیرساخت کلید عمومی-خصوصی اداره می شود.

دارایی های دیجیتالی دارایی های حامل هستند ، مفاهیمی را برای تجارت و حفاظت ایجاد می کنند و ملاحظاتی را برای مدیران دارایی های نهادی که به دنبال تخصیص سرمایه به صندوق دارایی های دیجیتالی هستند ، مطرح می کنند.

مفهوم کیف پول در زمینه نهادی چند تفاوت و ملاحظات دیگر دارد:

مشتری خود را بشناسید/شرایط تراکنش خود را بدانید.
تخصیص دارایی و استقرار توکن.
تعامل با سرویس های رمزنگاری و ارائه دهندگان خدمات.
مدیریت وثیقه و اعطای وام.
مدیریت نقدینگی و ملاحظات خزانه داری

برخلاف امور مالی سنتی با زیرساخت های بازار نهادی منحصر به فرد ، کلاس های دارایی های تخصصی ، دارایی های غیرمادی ، معیارهای مجاز معامله و موارد دیگر،ساختارهای اصلی دارایی های دیجیتالی مانند توکن های DeFi ، NFT های قابل معامله ، ارزهای رمزنگاری شده پروتکل لایه یک و غیره،به طور قابل توجهی موثر نیستند. برای سرمایه گذاران نهادی متفاوت است.

دارایی های غیرمادی ، سپرده گذاری های متمرکز امنیت (CSDs) ، وام های وثیقه و معاملات برای تامین مالی سنتی در DeFi و سایر دارایی های نوظهور یکسان نیستند. مسئله و ظهور راه حل های مراقبتی در سطح سازمانی ، میزهای معاملات دارایی های دیجیتالی و غیره ، از دستگاه های مالی سنتی سیستماتیک و مدل های ریسک برای مهار یک فناوری در حال رشد سریع و اکوسیستم اقتصادی رمزنگاری شده استفاده می کند.

موضوعات از منظر نهادی عبارتند از: مقیاس ، ریسک و همسویی با کنترل های سنتی سازمانی و حاکمیت. به عنوان مثال ، وضعیت نهادی در مورد نگهداری دارایی های دیجیتالی شبیه خدمات سنتی ارائه شده توسط یک بانک متولی است ، که عبارت است از تملک فیزیکی دارایی های مالی از طرف مشتری.

با وجود این که از نظر مفهومی مشابه است ، عمل به دارایی های دیجیتالی نیاز به ملاحظات قابل توجهی در مورد طراحی فناوری دارد. همچنین لازم است به ملاحظات تجاری و معاملاتی مانند نقدینگی ، خزانه داری و مدیریت وثیقه توجه شود و همچنین درک عمیق تری از چارچوب مقررات و تطبیق در حال تحول برای دارایی های دیجیتال ، که ممکن است نمایانگر طبقات دارایی متنوع باشد ، ضروری باشد.

استفاده از دیدگاههای مالی سنتی نه تنها یک جزء هزینه را اضافه می کند بلکه سرمایه گذاران نهادی را نیز در معرض آسیب قرار می دهد. این امر باعث می شود از کیف پول در زمینه نهادی برای پرداختن به تفاوت های ظریف که قبلاً مورد بحث قرار گرفت استفاده شود.

شاید تأثیر DeFi بر مدلهای تجاری سنتی ، نقدینگی (کفایت سرمایه) و خزانه داری و خدمات مرتبط ارائه شده به مدیران و مدیران صندوق ، ممکن است طراحی الزامات کیف پول نهادی را از “نگهداری نهادی” داراییهای اصلی به “محل استقرار ، پرداخت و تخصیص.”

این امر نگاه و تمرکز را از قیمومیت نهادی تغییر می دهد و کیف پول نهادی را به عنوان مجرایی برای ارائه دستورالعمل های تخصیص به سرمایه رمزنگاری ، دستورالعمل های مشارکت در بازارسازان خودکار (AMM) و منابع نقدینگی و رابطی برای “حضانت” درمدت طولانی راگسترش می دهد.

و باز هم ، در اینجا مهمترین سوالی که باید بپرسیم این است: چگونه می توان یک کیف پول رمزنگاری شده طراحی کرد که بتواند ارتباط وب 3.0 و کل رمزنگاری باشد و روابط ما را با خدمات و موسسات فعلی جایگزین و اصلاح کند؟ وعده دارایی های رمزنگاری تنها با استفاده ، گردش و سرعت آنها زنده می شود ، اما اگر یک ساختار بازار ایجاد کنیم که فقط از سیستم موجود تقلید یا همانندسازی کند ، چه چیزی را حل کرده ایم؟

من فکر می کنم کیف های رمزنگاری نبرد بعدی خواهند بود زیرا جنگ پروتکل های لایه یک در نهایت سرد می شود. از آنجا که مباحث اصلی مقیاس ، امنیت و سرعت پردازش معاملات و پروتکل لایه دو ادغام و تغییر می کند ، برتری لایه یک کارایی و امنیت پردازش را هدف قرار می دهد. کیف پول های رمزنگاری نه تنها راهی برای به دست آوردن سهم کیف پول فراهم می کنند ، بلکه نشان دهنده نبرد برای اشتراک گذاری ذهنی نیز هستند.

منبع خبر:سایت www.cointelegraph.com

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

صفحه اصلی

یک نبرد مهم برای بدست آوردن موجودی کیفیک نبرد مهم برای بدست آوردن موجودی کیفیک نبرد مهم برای بدست آوردن موجودی کیفیک نبرد مهم برای بدست آوردن موجودی کیفیک نبرد مهم برای بدست آوردن موجودی کیفیک نبرد مهم برای بدست آوردن موجودی کیفیک نبرد مهم برای بدست آوردن موجودی کیفیک نبرد مهم برای بدست آوردن موجودی کیفیک نبرد مهم برای بدست آوردن موجودی کیفیک نبرد مهم برای بدست آوردن موجودی کیفیک نبرد مهم برای بدست آوردن موجودی کیفیک نبرد مهم برای بدست آوردن موجودی کیفیک نبرد مهم برای بدست آوردن موجودی کیف

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 60,530.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,878.03
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.235523