توسعه دهنده: اسماعیل زاده، رحیم زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

3 روش که معامله گران درآینده برای کسب سودبیت کوین استفاده میکنند

3 روش که معامله گران درآینده برای کسب سودبیت کوین استفاده میکنند

اکثر معامله گران تصور می کنند که قراردادهای آتی فقط برای قرار دادن شرط های بسیار پرخطر با اهرم بالا استفاده می شود ، اما ابزارها...

3 روش که معامله گران درآینده برای کسب سودبیت کوین استفاده میکنند

3 روش که معامله گران درآینده برای کسب سودبیت کوین استفاده میکنند

اکثر معامله گران تصور می کنند که قراردادهای آتی فقط برای قرار دادن شرط های بسیار پرخطر با اهرم بالا استفاده می شود ، اما ابزارها در واقع کاربردهای مختلفی دارند.

هرگاه اطلاعاتی مبنی بر انحلال قراردادهای آتی در دست باشد ، بسیاری از سرمایه گذاران و تحلیلگران تازه کار به طور غریزی به این نتیجه می رسند که این قماربازان منحط با استفاده از اهرم بالا یا سایر ابزارهای خطرناک استفاده می کنند. شکی نیست که برخی از صرافی های مشتقه برای ایجاد انگیزه در معاملات خرده فروشی واستفاده از اهرم بیش از حد شناخته شده اند ، اما این کل بازار مشتقات را شامل نمی شود.

اخیراً ، سرمایه گذاران نگران ،مانند Nithin Kamath ، موسس و مدیر عامل Zerodha ، این سوال را مطرح کردند که چگونه صرافی های مشتقه می توانند با نوسانات شدید در عین ارائه اهرم 100 برابر ، مقابله کنند.

هنگامی که یک پلتفرم به مشتریان اهرم یا وجوهی برای خرید بیش از پول موجود در حساب ارائه می دهد ، این پلتفرم ریسک اعتباری را بر عهده می گیرد. در شرایطی که صرافی های Crypto دارای اهرم 10 تا 100 برابر (قراردادهای آتی) هستند ، در روزهایی مانند امروز ، تعجب می کنم که چه کسی نقدینگی این پلتفرم ها را 1/2 کنترل می کند.

در 16 ژوئن ، روزنامه نگار کالین وو توییت کرد که هووبی حداکثر اهرم معاملاتی را برای کاربران جدید به طور موقت به 5 برابر کاهش داده است. در پایان ماه ، این صرافی کاربران مستقر در چین را از معامله مشتقات در این پلتفرم منع کرده بود.

پس از برخی فشارهای نظارتی و شکایات احتمالی از سوی جامعه ، معاملات آتی Binance معاملات اهرم کاربران جدید را در 19 جولای 20 برابر محدود کرد. یک هفته بعد ، FTX این تصمیم را با استناد به “تلاش برای تشویق معاملات مسئولانه” دنبال کرد.

3 روش که معامله گران درآینده برای کسب سودبیت کوین استفاده میکنند

بنیانگذار FTX ، سام بانکمن فرید ، اظهار داشت که متوسط موقعیت اهرم باز تقریباً 2 برابر است و تنها “بخش کوچکی از فعالیت بر روی پلت فرم” تحت تأثیر قرار می گیرد. معلوم نیست که آیا این تصمیمات با هماهنگی یا حتی دستور برخی از نهادهای نظارتی تنظیم شده است.

Cointelegraph قبلاً نشان داد که چگونه نوسان 5 درصدی ارزهای رمزنگاری شده باعث می شود موقعیت های اهرمی 20 برابر یا بالاتر مرتباً نقد شوند. بنابراین ، در اینجا سه استراتژی وجود دارد که اغلب توسط معامله گران حرفه ای استفاده می شود ، اغلب محافظه کارتر و قاطع تر هستند.

معامله گران حاشیه، بیشتر سکه های خود را روی کیف های سخت افزاری نگه می دارند

اکثر سرمایه گذاران باحفظ بیشترین سهم ممکن در سکه های کیف پول سرد را درک می کنند زیرا جلوگیری از دسترسی به توکن ها به اینترنت خطر هک ها را تا حد زیادی کاهش می دهد. البته نکته منفی این است که ممکن است این موقعیت به موقع به صرافی نرسد ، به ویژه هنگامی که شبکه ها شلوغ هستند.

3 روش که معامله گران درآینده برای کسب سودبیت کوین استفاده میکنند

به همین دلیل ، قراردادهای آتی ابزارهای ترجیحی هستند که معامله گران برای کاهش موقعیت خود در بازارهای ناپایدار استفاده می کنند. به عنوان مثال ، با سپرده گذاری حاشیه کوچکی مانند 5 درصد دارایی های خود ، یک سرمایه گذار می تواند 10 برابر از آن استفاده کند و سودخالص خود را تا حد زیادی کاهش دهد.

این معامله گران می توانند بعداً پس از رسیدن معامله ، موقعیت های خود را در صرافی های محلی بفروشند و همزمان موقعیت کوتاه را ببندند. برعکس باید برای کسانی که به دنبال افزایش ناگهانی مواجهه خود با استفاده از قراردادهای آتی هستند ، عمل کرد. هنگامی که پول (یا استیبل کوین) به صرافی نقطه ای رسید ، موقعیت مشتقات بسته می شود.

انحلال نقدینگی

نهنگ ها می دانند که در طول بازارهای ناپایدار ، نقدینگی تمایل به کاهش دارد. در نتیجه ، برخی عمداً پوزیشن های با اهرم بالا راباز می کنند و انتظار دارند به دلیل حاشیه های ناکافی آنها به زور فسخ شوند.

در حالی که آنهانقدینگی را “ظاهرا” در تجارت از دست می دهند ، در واقع قصد داشتند بازار را در جهت مورد نظر خود تحت فشار قرار دهند. البته ، یک معامله گر برای اجرای چنین چیزی به مقدار زیادی سرمایه و حساب های بالقوه متعدد نیاز دارد.

سود معامله گران اهرمی از “نرخ تامین مالی”

قراردادهای دائمی ، که به عنوان مبادله معکوس نیز شناخته می شوند ، دارای نرخ تعبیه شده معمولاً هر هشت ساعت است. نرخ های تامین مالی اطمینان می دهد که هیچ گونه عدم تعادل در ریسک مبادله وجود ندارد. حتی اگر علاقه باز خریداران و فروشندگان در همه زمان ها مطابقت داشته باشد ، اهرم واقعی مورد استفاده می تواند متفاوت باشد.

هنگامی که خریداران (طولانی مدت) کسانی هستند که خواهان اهرم بیشترباشند، نرخ تامین مالی مثبت می شود. بنابراین ، این خریداران کسانی هستند که هزینه ها را پرداخت می کنند.

بازارسازان دائماً بر این نرخ ها نظارت خواهند کرد و در نهایت یک موقعیت اهرمی برای جمع آوری چنین هزینه هایی باز می کنند. در حالی که اجرای آن آسان به نظر می رسد ، این معامله گران باید موقعیت خود را با خرید (یا فروش) در بازار نقطه ای تحت پوشش قرار دهند.

استفاده از مشتقات ، تجربه و ترجیحاً یک صندوق بزرگ برای مقاومت در برابر دوره های بی ثباتی نیاز دارد. با این حال ، همانطور که در بالا نشان داده شد ، می توان بدون استفاده از یک معامله گر بی پروا از اهرم استفاده کرد.

منبع خبر:سایت www.cointelegraph.com

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

صفحه اصلی

3 روش که معامله گران درآینده برای کسب3 روش که معامله گران درآینده برای کسب3 روش که معامله گران درآینده برای کسب3 روش که معامله گران درآینده برای کسب3 روش که معامله گران درآینده برای کسب3 روش که معامله گران درآینده برای کسب3 روش که معامله گران درآینده برای کسب3 روش که معامله گران درآینده برای کسب3 روش که معامله گران درآینده برای کسب

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 60,530.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,878.03
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.235523