توسعه دهنده: اسماعیل زاده، رحیم زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

3 نکته که تاجران درباره بیت کوین و وضعیت بازار گاو می گویند

3 نکته که تاجران درباره بیت کوین و وضعیت بازار گاو می گویند

تحلیلگران متقابل بیت کوین سه دلیل را نشان می دهند که چرا آنها برای کوتاه مدت و بلند مدت همچنان در قیمت BTC صعودی هستند. پایین آمدن بیت کوین...

3 نکته که تاجران درباره بیت کوین و وضعیت بازار گاو می گویند

3 نکته که تاجران درباره بیت کوین و وضعیت بازار گاو می گویند

تحلیلگران متقابل بیت کوین سه دلیل را نشان می دهند که چرا آنها برای کوتاه مدت و بلند مدت همچنان در قیمت BTC صعودی هستند.

پایین آمدن بیت کوین (BTC) در تاریخ 22 ژوئن به زیر 29،000 دلار ، تعداد اندکی از تحلیلگران را لرزاند و خواستار افت احتمالی زیر 20،000 دلار شدند.
بسیاری از معامله گران در توییتر، رمزنگاری بر روی شکل گیری صلیب مرگ در نمودار بیت کوین به عنوان یک افت احتمالی دیگر در قیمت متمرکز شده اند ، اما تحلیلگران با دیدگاه مخالف تر ، این الگوی نمودار را به عنوان علامت زمان نوسان قیمت می بینند.

“آخرین موضوع در مورد #CBC deathcross و تجزیه و تحلیل داده های چرخه”

بزرگترین نوسان قیمت از زمان شروع

2011: 180 D, -59%
2014: 90 D, +83%
2014: 390 D, -63%
2018: 360 D, -55%
2019: 105 D, -29%
2020: 50 D, +66% pic.twitter.com/8JmbtnFLGJ

venturefoundΞr (venturefounder) 17 ژوئن 2021

سه دلیل که برخی معامله گران هنوز مورد گاو نر را برای بیت کوین می بینند عبارتند از: ظهور مرحله “بهار” مدل انباشت Wyckoff ، خرید مداوم توسط دارندگان بلند مدت و تشکیل یک دام خرس با نسبت طلایی که شبیه حرکاتی است در طی گاو نرهای قبلی دیده شده است.

مدل Wyckoff می گوید بهار فرا میرسد

مدل انباشت Wyckoff طی ماه گذشته در بین تحلیلگران ارزهای رمزنگاری بسیار عصبانی بوده است زیرا اقدامات قیمت بیت کوین از زمان فروش 19 مه ، این الگو را به طور دقیق دنبال می کند.

مدل تجمع Wyckoff – آزمون بهار

به نظر می رسد یک احتمال است. ما به پایین ترین سطح خود رسیده ایم و 28.8 هزار دلار استرالیا هستیم … اگر این مدل اجرا شود ، اکنون وارد مرحله نهایی بازیابی نسخه پشتیبان می شویم.

pic.twitter.com/stuWJRWWoL

کوین اسونسون (KevinSvenson_) 22 ژوئن 2021
همانطور که در توییت بالا مشاهده شد ، سقوط Bitcoin به زیر 29000 دلار و پس از آن بهبودی بالاتر از 32000 دلاراست ، برخی از تحلیلگران معتقدند که “آزمایش بهار” که در فاز C الگوی Wyckoff مشاهده شده ، انجام شده است. این نشان می دهد که قسمت پایین برای اصلاح فعلی قرار دارد و اکنون صعود ناپایدار را درنقطه بالاتر آغاز می کند.

اگر این واقعیت درست باشد ، BTC وارد مرحله D می شود ، همچنین به عنوان “مرحله نشانه گذاری” شناخته می شود که در آن روند صعودی جدید ایجاد می شود و “بازگشت به فرصت های جدید برای حمایت از فرصت های خرید”، که اغلب به عنوان فرصت هایی برای خرید پایین شناخته می شوند.

در فاز D با اتمام چرخه و آماده شدن برای شروع مجدد بالقوه ، پس از اتمام حرکت بالاتر ، انتظار می رود که به بالاترین حد برسد.

دارندگان بلند مدت هنوز صعودی هستند.

یکی دیگر از علائم صعودی که توسط تحلیلگران ذکر شده است ، انباشت مداوم توسط دارندگان بلند مدت است.

اگر ترسیده اید ، فقط به یاد بیاورید دارندگان طولانی مدت Bitcoin در حال حاضر چه کاری انجام می دهند. اجازه ندهید که vola شما را بیرون بکشد ، بلند مدت فکر کنید.
https://t.co/koCh7pfGf9
pic.twitter.com/bAba8DUWo2

Yann & Jan (Negentropic_) 22 ژوئن 2021

موقعیت دارنده خالص بیت کوین در دراز مدت نشان می دهد که سرمایه گذاران واقعاً از اواخر آوریل شروع به تجمع مجدد کرده و در ماه مه با کاهش قیمت به 30 تا 40 هزار دلار ، فعالیت خود را به طور قابل توجهی افزایش دادند. داده های زنجیره ای نشان می دهد که این سرمایه گذاران همچنان به آخرین افت قیمت ادامه می دهند.

این فعالیت نشان می دهد که معامله گران رمزنگاری باتجربه تر با چرخه های بازار بیت کوین آشنا هستند و دامنه فعلی را سطح خوبی برای باز کردن موقعیت های طولانی می دانند ،وقتی ترس زیاد است و احساسات پایین است.

بیشترین پاداش نصیب کسانی می شود که در میان کاهش قیمت و احساسات خطر خرید یک دارایی را می پذیرند و اینها انواع شرایطی است که تاجران متخلف رونق می گیرند.

یک دام خرس در نسبت طلایی کمین کرده است

سومین سناریو که برخی از تحلیلگران بر آن تمرکز دارند ، نشان می دهد که حرکات فعلی قیمت یک دام خرس ایجاد کرده است که بازتابی از حرکتی است که در آخرین چرخه دیده می شود بازگشت به سطح افزایشی نسبت طلایی 1.618 ، که پس از آن شکست صعودی، به اوج های جدید خواهد رسید.

3 نکته که تاجران درباره بیت کوین و وضعیت بازار گاو می گویند

از این منظر ، بازار در حال حاضر در مرحله آگاهی از چهار مرحله روانشناختی دارای حباب است. پس از تله خرس ، بیت کوین وارد مرحله شیدایی می شود که در آن پوشش گسترده رسانه ای توجه فعالان جدید بازار را به خود جلب می کند و سپس قیمت ها را به سمت ارتفاعات فزاینده افزایش می دهد “براساس این توهم است که دارایی برای همیشه ادامه خواهد داشت”.

خواستار قبلی احتمال دستیابی بیت کوین به قیمت 200000 دلار در سه ماهه سوم یا چهارم 2021 توسط تاجر باسابقه پیتربرانت ، که در پیش بینی ارزش آن برای عبور از مرز 100000 دلار در سال جاری بسیار فاصله زیادی داشت نشان می دهد که بالاترین سطح انتظار برای بلند مدت هنوز در دسترس نیست.

نظرات بیان شده در اینجا صرفاً نظرات نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است ، هنگام تصمیم گیری باید تحقیقات خود را انجام دهید.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

3 نکته که تاجران درباره بیت کوین و وضعیت بازار گاو می گویند

3 نکته که تاجران درباره بیت کوین و وضعیت بازار گاو می گویند3 نکته که تاجران درباره بیت کوین و وضعیت بازار گاو می گویند3 نکته که تاجران درباره بیت کوین و وضعیت بازار گاو می گویند3 نکته که تاجران درباره بیت کوین و وضعیت بازار گاو می گویند3 نکته که تاجران درباره بیت کوین و وضعیت بازار گاو می گویند3 نکته که تاجران درباره بیت کوین و وضعیت بازار گاو می گویند3 نکته که تاجران درباره بیت کوین و وضعیت بازار گاو می گویند3 نکته که تاجران درباره بیت کوین و وضعیت بازار گاو می گویند3 نکته که تاجران درباره بیت کوین و وضعیت بازار گاو می گویند

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 60,866.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,902.82
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.237664