توسعه دهنده: اسماعیل زاده، رحیم زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته: BTC ، ETC ، LUNA ، KLAY ، AXS

5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته: BTC ، ETC ، LUNA ، KLAY ، AXS

گاوهای نربیت کوین به دنبال این هستند که بیت کوین از منطقه پشتیبانی بازگردد و در صورت تایید ، ETC ، LUNA ، KLAY و AXS می توانند بالاتر بروند...

5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته: BTC ، ETC ، LUNA ، KLAY ، AXS

5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته: BTC ، ETC ، LUNA ، KLAY ، AXS

گاوهای نربیت کوین به دنبال این هستند که بیت کوین از منطقه پشتیبانی بازگردد و در صورت تایید ، ETC ، LUNA ، KLAY و AXS می توانند بالاتر بروند.

بیت کوین (BTC) با چالشی سخت از سوی خرس ها در نزدیکی مرز 48000 دلار روبرو است. همانطور که Cointelegraph قبلاً گزارش داده بود ، سطح خرید و فروش نشان می دهد که فروشندگان Binance در 48000 دلار جایگاه خود را حفظ کرده اند.

lanB ، خالق مدل قیمت بیت کوین در جریان سهام ، گفت اگر بیت کوین بتواند قیمت را بالای 47000 دلار ببندد ، ممکن است قیمت نهایی135000 دلار “بدترین سناریو”  درپایان سال وارد بازار شود.

با وجود رکود جزئی ، پذیرش نهادی بیت کوین همچنان در حال افزایش است. پرونده های مربوط به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده نشان می دهد که چهار شرکت ،مدیریت سهام Grayscale’s Bitcoin Investment Trust را خریداری کرده اند.

5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته: BTC ، ETC ، LUNA ، KLAY ، AXS
نمایش روزانه داده های بازار رمزنگاری. منبع: Coin360

یک نظرسنجی از 42000 نفر در 27 کشور جهان توسط وب سایت مقایسه محصولات Finder ،در میان کشورهای نظرسنجی شده ، ویتنام دارای بالاترین میزان فرزندخواندگی با 41 درصد و هند و اندونزی با 30 درصد نرخ فرزندخواندگی بودند.

با این حال ، این گزارش هشدار داد که “با توجه به زیرساخت های مختلف Google در هر منطقه ، همه نظرسنجی ها در سطح ملی نبودند.”

آیا تردیددرقیمت بیت کوین نزدیک به مرز 48000 دلار منجر به سود می شود؟ آیا آلت کوین ها می توانند وجوهی را که از بیت کوین خارج می شوند جذب کنند؟ بیایید نمودارهای 5 ارز رمزنگاری شده برتر را مطالعه کنیم که ممکن است در چند روز آینده روند صعودی خود را افزایش دهند.

BTC/USDT

بیت کوین در 14 آگوست از خط مقاومت الگوی صعودی عقب نشینی کرد. این نشان می دهد که خرس ها تسلیم نشده اند و به شدت از خط مقاومت دفاع می کنند.

5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته: BTC ، ETC ، LUNA ، KLAY ، AXS
نمودار روزانه BTC/USDT. منبع: TradingView

جفت ارز BTC/USDT اکنون می تواند خریداران را جذب کند. اگر قیمت از این سطح پایین بیاید ، گاوها دوباره سعی می کنند روند صعودی را از سر بگیرند. شکستن و بستن بالای الگوی نزولی را باطل می کند و درهای رالی را تا 53000 دلار و سپس 60000 دلار باز می کند.

میانگین متحرک بالایی و شاخص قدرت نسبی (RSI) در منطقه مثبت نشان می دهد که گاوها تحت کنترل هستند.

بر خلاف این فرض ، اگر قیمت خرس ها کاهش یابد ، این جفت ارز می تواند به میانگین متحرک نمایی 20 روزه (42.682 دلار) برسد. اگر قیمت از این سطح پایین بیاید ، گاوها یکبار دیگر تلاش می کنند تا روند صعودی را از سر بگیرند.

اما اگر قیمت به میانگین متحرک نمایی 20 روزه کاهش یابد ، ممکن است این جفت ارز به میانگین متحرک ساده 50 روزه (37176 دلار) کاهش یابد.

5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته: BTC ، ETC ، LUNA ، KLAY ، AXS
نمودار 4 ساعته BTC/USDT. منبع: TradingView

خرس ها در منطقه بین 46.743.47 دلار و 48.144 دلار چالش سختی دارند. آنها در نمودار 4 ساعته قیمت را به 50-SMA رسانده اند. در صورت شکست قیمت زیر این حمایت ، این جفت ارز می تواند به 43،770 دلار و بعداً به 42،451.67 دلار کاهش یابد.

مسطح شدن 20-EMA و RSI در نزدیکی نقطه میانی نشان می دهد که حرکت صعودی ممکن است در حال ضعیف شدن باشد.

اگر قیمت از سطح فعلی بازگردد و از محدوده مقاومت سربار بالاتر برود ، نشان می دهد که گاوها با هر افت جزئی خرید می کنند. این نشان می دهد که حرکت مجدد از سر گرفته می شود.

ETC/USDT

Ethereum Classic (ETC) در 13 آگوست در بالای مقاومت سربار در 63.56 دلار شکست و بسته شد و یک الگوی مثلث صعودی را تکمیل کرد. هدف این الگوی صعودی 94.91 دلار است.

5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته: BTC ، ETC ، LUNA ، KLAY ، AXS
نمودار روزانه ETC/USDT. منبع: TradingView

معمولاً پس از شکستن یک الگو ، قیمت کاهش می یابد و سطح شکست را دوباره آزمایش می کند. در این صورت ، جفت ارز ETC/USDT می تواند سطح 63.56 دلار را در چند روز آینده دوباره آزمایش کند. اگر گاوها این سطح را به سمت حمایت برگردانند ، این جفت ارز می تواند روند صعودی جدیدی را آغاز کند.

افزایش میانگین متحرک نمایی 20 روزه (57 دلار) و RSI در منطقه خرید بیش از حد نشان می دهد که گاوها برتری دارند. اگر قیمت به زیر 63.56 دلار برسد ، این جفت ارز می تواند به میانگین متحرک نمایی 20 روزه کاهش یابد.

بازگشت قوی از میانگین متحرک نمایی 20 روزه نشان می دهد که احساسات صعودی دست نخورده باقی می مانند. سپس خریداران یکبار دیگر تلاش می کنند تا روند صعودی را از سر بگیرند. اگر خرس ها قیمت را به میانگین متحرک نمایی 20 روزه کاهش دهند ، این دیدگاه مثبت ازبین میرود. این می تواند منجر به کاهش SMA 50 روزه (51 دلار) شود.

5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته: BTC ، ETC ، LUNA ، KLAY ، AXS
نمودار 4 ساعته ETC/USDT. منبع: TradingView

نمودار 4 ساعته نشان می دهد که این جفت  ارزدر یک روند صعودی قرار دارد. خرس ها تلاش می کنند تا حرکت صعودی را در 76.16 دلار متوقف کنند ، اما نشانه مثبت این است که گاوها تسلط چندانی نداشته اند. افزایش میانگین متحرک و RSI در نزدیکی منطقه خرید بیش از حد نشان دهنده مزیت خریداران است.

اگر گاوها قیمت بالای 76.16 دلار را پیش ببرند ، توقف بعدی می تواند 84.16 دلار باشد. برعکس ، اگر قیمت خرس ها به زیر 70 دلار برسد ، این جفت ارز می تواند به 20-EMA کاهش یابد. یک جهش قوی از این سطح نشان می دهد این احساس مثبت است ، اما شکست زیر آن ممکن است قیمت را به 63.56 دلار کاهش دهد.

LUNA/USDT

توکن LUNA پروتکل Terra طی چند روز گذشته در داخل یک کانال صعودی معامله شده است. شکست و بستن بالای خط روند نزولی نشان دهنده شروع یک روند صعودی جدید است.

5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته: BTC ، ETC ، LUNA ، KLAY ، AXS
نمودار روزانه LUNA/USDT. منبع: TradingView

خرس ها در چهار روز گذشته از مقاومت سربار با قیمت 18 دلار دفاع کرده اند. اگر قیمت از سطح فعلی افزایش یابد یا از خط حمایت خارج شود ، گاوها یک بار دیگر تلاش می کنند تا جفت LUNA/USDT را به بالای 18 دلار برسانند. اگر آنها موفق به انجام این کار شوند ، توقف بعدی می تواند 19.54 دلار و سپس 22 دلار باشد.

از طرف دیگر ، اگر قیمت به زیر کانال و میانگین متحرک نمایی 20 روزه (14 دلار) برسد ، نشان می دهد که حرکت صعودی تضعیف شده است. سپس این جفت ارز می تواند سطح شکست را در خط روند نزولی دوباره آزمایش کند.

5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته: BTC ، ETC ، LUNA ، KLAY ، AXS
نمودار 4 ساعته LUNA/USDT. منبع: TradingView

از طرف دیگر ، اگر قیمت به کانال زیر و میانگین متحرک نمایی 20 روز (14 دلار) برسد ، نشان میدهد حرکت صعودی تضمین شده است. سپس این جفت ارز می تواند سطح شکست را در خط روند نزولی دوباره آزمایش کند.

KLAY/USDT

کلایتن (KLAY) در 14 آگوست از مقاومت 1.81 دلار بالاتر رفت ، اما گاوها نتوانستند سطوح بالاتر را حفظ کنند. فتیله بلند روی شمعدان دو روز گذشته نشان می دهد که خرس ها به شدت از مقاومت سربار دفاع می کنند.

5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته: BTC ، ETC ، LUNA ، KLAY ، AXS
نمودار روزانه KLAY/USDT. منبع: TradingView

KLAY/USDT

کلایتن (KLAY) در 14 آگوست از مقاومت 1.81 دلار افزایش یافت ، اما گاوها نتوانستند سطوح بیشتری را حفظ کنند. فتیله بلند روی شمعدان دو روز گذشته نشان داد که خرس ها به شدت از مقاومت سربار دفاع می کنند.

اگر قیمت پایین بیاید و به زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه (1.32 دلار) برسد ، این دیدگاه مثبت باطل می شود. این می تواند منجر به کاهش SMA 50 روزه(1.07 دلار) شود.

5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته: BTC ، ETC ، LUNA ، KLAY ، AXS
نمودار 4 ساعته KLAY/USDT. منبع: TradingView

اگر قیمت پایین بیاید و به زیر میانگین متحرک نمایی 20 روز (1.32 دلار) برسد ، این دیدگاه مثبت باطل می شود. این می تواند به کاهش SMA 50 روزه (1.07 دلار) تبدیل شود.

در مقابل ، اگر قیمت از 20-EMA بازگردد ، گاوها یک بار دیگر تلاش می کنند تا مانع را در 1.81 دلار برطرف کنند. در صورت موفقیت ، جفت ارز KLAY/USDT می تواند به 2.18 دلار برسد. افزایش میانگین متحرک و RSI در منطقه مثبت است ،  که نشان دهنده مزیت گاوها است.

AXS/USD

توکن بومی AXS Axie Infinity در چند هفته گذشته روند صعودی خوبی را پشت سر گذاشته و در تاریخ 11 آگوست به بالاترین سطح خود در 77.48 دلار رسیده است. فتیله بلند شمعدان روز نشان داد که معامله گران سودهای بالاتری را رزرو کرده اند.

5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته: BTC ، ETC ، LUNA ، KLAY ، AXS
نمودار روزانه AXS/USDT. منبع: TradingView

جفت ارز AXS/USDT در پشتیبانی فوری 63 دلار اصلاح شده است. اگر قیمت خرس ها به زیر این سطح برسد ، این جفت ارز می تواند به میانگین متحرک نمایی 20 روزه (51 دلار) کاهش یابد. دو اصلاح قبلی جهت EMA 20 روزه را معکوس کرد.

بنابراین ، گاوها دوباره احتمالا شیب را به میانگین متحرک نمایی 20 روزه می خرند. بازگشت قوی از این سطح نشان می دهد که احساس مثبت است و معامله گران در حال خرید این افت هستند. گاوها سپس دوباره سعی می کنند روند صعودی را از سر بگیرند.

شکست و بستن بالای 77.48 دلار می تواند مسیر احتمالی تا 91 دلار و سپس مقاومت روانی در 100 دلار را باز کند. متناوبا ، خرابی و بستن زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه ممکن است شروع اصلاح عمیق تری را نشان دهد.

5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته: BTC ، ETC ، LUNA ، KLAY ، AXS
نمودار 4 ساعته AXS/USDT. منبع: TradingView

نمودار 4 ساعته شکل یک الگوی مثلث نزولی را نشان می دهد که در صورت شکست کامل می شود و در زیر حمایت 63 دلار بسته می شود. هدف این الگوی معکوس 48.52 دلار است. مسطح شدن 20-EMA و RSI در نزدیکی نقطه میانی نشان می دهد حرکت صعودی در حال تضعیف است.

بر خلاف این فرض ، اگر قیمت از سطح فعلی افزایش یابد و از خط روند نزولی فراتر رود ، راه اندازی نزولی را باطل می کند. این می تواند احتمال بازآزمایی بالاترین حد خود را در 77.48 دلار افزایش دهد.

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

صفحه اصلی

ارز رمزنگاری شده مهم این هفتهارز رمزنگاری شده مهم این هفتهارز رمزنگاری شده مهم این هفتهارز رمزنگاری شده مهم این هفتهارز رمزنگاری شده مهم این هفتهارز رمزنگاری شده مهم این هفتهارز رمزنگاری شده مهم این هفتهارز رمزنگاری شده مهم این هفتهارز رمزنگاری شده مهم این هفتهارز رمزنگاری شده مهم این هفتهارز رمزنگاری شده مهم این هفته

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 60,963.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,894.20
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.237561