توسعه دهنده: اسماعیل زاده، رحیم زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته: BTC ، LTC ، ICP ، THETA ، FTT

بیت کوین در SMA 200 روزه با مقاومت سختی روبرو است ، اما اگر گاوها بتوانند این مانع را برطرف کنند ، LTC ، ICP ، THETA و FTT ممکن است...

5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته: BTC ، LTC ، ICP ، THETA ، FTT

5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته: BTC ، LTC ، ICP ، THETA ، FTT

بیت کوین در SMA 200 روزه با مقاومت سختی روبرو است ، اما اگر گاوها بتوانند این مانع را برطرف کنند ، LTC ، ICP ، THETA و FTT ممکن است افزایش قیمت خود را حفظ کنند.

صعود بیت کوین به بالای 45000 دلار باعث افزایش علاقه خرید در سراسر جهان شده و سرمایه بازار ارزهای رمزپایه را به بیش از 1.8 تریلیون دلار رسانده است.

در 7 آگوست ، اتریوم (ETH) که تحت تأثیر هاردفورک لندن قرار داشت ، از مرز 3000 دلار عبور کرد ، در حالی که افزایش قیمت در بزرگترین آلتکوین یک نشانه مثبت است ، داده های زنجیره ای امکان رزرو سود را در کوتاه مدت نشان می دهد.

به گفته لکس موسکوفسکی ، سرپرست سرمایه گذاری در Moskovski Capital ، “اتریوم :درصد آدرس ها در سود” این شاخص به بیش از 96.4 افزایش یافته است ، که “منطقه قرمز ، از لحاظ تاریخی با صعودهای محلی مرتبط است”.

5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته: BTC ، LTC ، ICP ، THETA ، FTT
نمایش روزانه داده های بازار رمزنگاری. منبع: Coin360

در حالی که عملکرد قیمت در کوتاه مدت ممکن است بی ثبات باقی بماند ، نگاه به آینده مثبت به نظر می رسد. گزارشات نشان می دهد که صندوق های سرمایه گذاری خطرپذیر (VC) در نیمه اول سال 17 میلیارد دلار در شرکت های بلاک چین سرمایه گذاری کرده اند. این مبلغ تقریباً برابر کل سرمایه گذاری های صندوق های VC در تمام سالهای گذشته است که مجموعاً چشم انداز صعودی آینده را نشان می دهد.

خریداران در حال حاضر سعی خواهند کرد تا مزایای خود را حفظ کنند .

بررسی نمودارهای 5 ارز رمزنگاری شده برتر این هفته

BTC/USDT

بیت کوین در 6 آگوست بالاتر از مقاومت در محدوده 42.451.67 دلار شکست ، که نشان می دهد گاوها در تلاش برای شروع یک روند صعودی جدید هستند. به احتمال زیاد خریداران در میانگین متحرک ساده 200 روزه (44.879 دلار) با مقاومت سختی روبرو خواهند شد.

5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته: BTC ، LTC ، ICP ، THETA ، FTT
نمودار روزانه BTC/USDT. منبع: TradingView

اگر قیمت از SMA 200 روزه کاهش یابد اما به زیر سطح شکست 42،.451.67 دلار نرسد ، این نشان می دهد که احساسات ناشی از فروش در تجمعات برای خرید در دیپ تغییر کرده است. این امر احتمال شکست SMA 200 روزه را افزایش می دهد.

اگر این اتفاق بیفتد ، جفت ارز BTC/USDT می تواند به منطقه مقاومت سربار 50.000 تا 51.483 دلار برسد. این سطح ممکن است دوباره به عنوان یک مقاومت سخت عمل کند اما اگر گاوها افت بعدی را از میانگین SMA 200 روزه متوقف کنند ، روند صعودی می تواند ادامه یابد.

میانگین متحرک نمایی 20 روزه (39230 دلار) و شاخص قدرت نسبی (RSI) در نزدیکی منطقه خرید بیش از، حد نشان می دهد که گاوها تحت کنترل هستند.

اگر قیمت خرس ها در زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه کاهش یابد ، این دیدگاه مثبت نفی می شود. این می تواند قیمت را به 36670 دلار کاهش دهد.

5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته: BTC ، LTC ، ICP ، THETA ، FTT
نمودار 4 ساعته BTC/USDT. منبع: TradingView

نمودار 4 ساعته نشان می دهد که خرس ها تلاش می کنند تا قیمت را به زیر سطح شکست 42.451.67 دلار برسانند. با این حال ، افزایش 20-EMA و RSI در قلمرو مثبت نشان می دهد که گاوها فرماندهی می کنند.

اگر قیمت 20-EMA کاهش یابد ، این جفت ارز می تواند روند صعودی خود را تا 50.000 دلار ادامه دهد. متناوبا ، بسته شدن زیر سطح شکست در 42.451.67 دلار اولین علامت این است که خریداران ممکن است کنترل خود را از دست بدهند. این می تواند احتمال سقوط تا 40.000 دلار را باز کند.

LTC/USDT

Litecoin (LTC) در 6 آگوست در بالای مقاومت 146.54 دلار شکست و بسته شد و یک الگوی پایین دوگانه را تکمیل کرد. اگر گاوها قیمت را بالاتر از سطح شکست حفظ کنند ، این نشان دهنده شروع یک روند صعودی جدید است.

5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته: BTC ، LTC ، ICP ، THETA ، FTT
نمودار روزانه LTC/USDT. منبع: TradingView

RSI در منطقه مثبت است و میانگین متحرک نمایی 20 روزه (140 دلار) به تدریج در حال افزایش است ، که نشان می دهد گاوها در فرمانروایی هستند. اگر قیمت از سطح فعلی یا میانگین متحرک نمایی 20 روزه افزایش یابد ، جفت ارز LTC/USDT می تواند به هدف الگو در 189.25 دلار برسد ، که درست زیر SMA 200 روزه (190 دلار) است.

برخلاف این فرض ، اگر خرس ها قیمت خود را به میانگین متحرک نمایی 20 روزه کاهش دهند ، نشان می دهد که شکست فعلی ،یک دام گاو نر بود. این جفت ارز می تواند به 120 دلار و سپس به 103.83 دلار کاهش یابد.

5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته: BTC ، LTC ، ICP ، THETA ، FTT
نمودار 4 ساعته LTC/USDT. منبع: TradingView

نمودار 4 ساعته نشان می دهد که گاوها قیمت را به بالای 150 دلار افزایش داده اند اما برای حفظ سطوح بالاتر تلاش می کنند. خرس ها در تلاشند قیمت را به زیر سطح شکست بازگردانند.

اگر آنها موفق به انجام این کار شوند ، این جفت ارز می تواند به 135 دلار برسد. در مقابل ، اگر قیمت از سطح فعلی بازگردد ، گاوها تلاش می کنند روند صعودی را از سر بگیرند. هدف بعدی صعودبه 165 دلار و سپس 180 دلار است.

ICP/USDT

 (ICP) در حال تلاش برای ایجاد یک الگوی معکوس است. گاوها در 7 اوت قیمت را بالاتر از مقاومت سربار در 59.42 دلار قرار دادند که یک الگوی دوگانه را تکمیل کرد.

5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته: BTC ، LTC ، ICP ، THETA ، FTT
نمودار روزانه ICP/USDT. منبع: TradingView

با این حال ، خرس ها برنامه های دیگری دارند و قیمت آنها را به زیر 59.42 دلار رسانده اند. جفت ارز ICP/USDT اکنون می تواند به میانگین متحرک نمایی 20 روزه (43 دلار) کاهش یابد. وقفه ای در زیر این حمایت نشان می دهد که این جفت ارز می تواند چند روز دیگر در محدوده باقی بماند.

از سوی دیگر ، اگر قیمت از سطح فعلی یا میانگین متحرک نمایی 20 روزه افزایش یابد ، گاوها دوباره سعی می کنند قیمت را به بالای 59.42 دلار برسانند. اگر بتوانند آن را کنار بگذارند ، این جفت ارز می تواند روند صعودی جدیدی را آغاز کند که هدف آن 90.53 دلار است.

5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته: BTC ، LTC ، ICP ، THETA ، FTT
نمودار 4 ساعته ICP/USDT. منبع: TradingView

20-EMA در نمودار 4 ساعته ظاهر شده است و RSI در منطقه مثبت است ، که نشان می دهد خریداران در حال بازگشت هستند. اگر قیمت 20-EMA کاهش یابد ، گاوها سعی می کنند روند صعودی را از سر بگیرند.

خرس ها به احتمال زیاد در منطقه 66 تا 72.27 دلار مقاومت سختی خواهند داشت اما اگر گاوها بتوانند قیمت را به بالای آن برسانند ، روند صعودی می تواند شتاب بیشتری بگیرد. اولین نشانه ضعف شکستگی زیر 20-EMA خواهد بود. این می تواند درهای سقوط را تا 50 دلار باز کند.

THETA/USDT THETA در 4 اوت از خط روند نزولی عبور کرد و نشان داد که فشار فروش ممکن است کاهش یابد. قیمت در 5 آگوست SMA 200 روزه (7.24 دلار) رسید ، جایی که خرس ها مقاومت سختی را نشان می دهند.

5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته: BTC ، LTC ، ICP ، THETA ، FTT
نمودار روزانه THETA/USDT. منبع: TradingView

جفت ارز THETA/USDT در 7 اوت یک الگوی شمعدانی دوجی را تشکیل داد که نشان دهنده بلاتکلیفی گاوها و خرس ها بود. این عدم قطعیت امروزبه صورت نزولی حل شد. این جفت ارز اکنون می تواند به میانگین متحرک نمایی 20 روزه (6.07 دلار) برسد

اگر قیمت از میانگین متحرک نمایی 20 روزه کاهش یابد ، گاوها یک بار دیگر تلاش می کنند تا مانع سربار را در SMA 200 روزه برطرف کنند. در صورت موفقیت ، این جفت ارز می تواند سفر خود را به سمت هدف بعدی با 10 دلار آغاز کند.

برعکس ، اگر خرس ها قیمت EMA 20 روزه را پایین بیاورند ، این جفت ارز می تواند به 5.28 دلار برسد. شکست زیر این حمایت نشان می دهد که تجمع کنونی یک جهش ازدست رفته است.

5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته: BTC ، LTC ، ICP ، THETA ، FTT
نمودار 4 ساعته THETA/USDT. منبع: TradingView

خرس ها در تلاش هستند در برابر مقاومت فوق با قیمت 7.50 دلار ، تجمع امدادی را متوقف کنند. آنها قیمت را به زیر 20-EMA رسانده اند و اکنون سعی می کنند حمایت 6.30 دلار را بشکنند. اگر آنها موفق به انجام این کار شوند ، جفت  ارزمی تواند به 200-SMA برسد.

برعکس ، اگر قیمت 6.30 دلار کاهش یابد ، این نشان می دهد گاوها همچنان در معاملات خود خرید می کنند. سپس خریداران سعی می کنند قیمت را بالای $ 7.50 نگه دارند در صورت موفقیت ، این جفت ارز می تواندحرکت خود را به سمت 9 دلار آغاز کند.

FTT/USD

FTX Token (FTT) پس از خروج از SMA 200 روزه (34.60 دلار) بازیابی قوی داشته است. خرس ها سعی کردند در 4 آگوست قیمت خود را به زیر SMA 200 روزه کاهش دهند اما موفق نشدند ، که نشان می دهد احساسات از نزولی به صعودی تغییر کرده است.

5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته: BTC ، LTC ، ICP ، THETA ، FTT
نمودار 4 ساعته FTT/USDT. منبع: TradingView

نمودار 4 ساعته نشان می دهد که این جفت ارز پس از آنکه گاوها قیمت را به بالای 37 دلار رساندند ، افزایش یافت و نشان دهنده تمایل به خریدشیب است. اگر قیمت کاهش یابد اما از 20-EMA پایین بیاید ، نشان می دهد که روند صعودی دست نخورده باقی می ماند. سپس این جفت ارز می تواند در برابر مقاومت سربار 50 دلار و سپس 52 دلار شارژ شود. خرس ها باید قیمت زیر 20-EMA را پایین بیاورند و تصحیح کنند که می تواند به 37 دلار برسد.

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

صفحه اصلی

5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 60,949.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,906.67
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.237420