توسعه دهنده: اسماعیل زاده، رحیم زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

5 رمزارز مهم این هفته، BTC ، UNI ، LINK ، SOL ، XMR

صعود شدید بیت کوین گاوها را بیرون آورد و اگر حرکت UNI حفظ شود ، LINK ، SOL و XMR می توانند بالاتر حرکت کنند...

5 رمزارز مهم این هفته، BTC ، UNI ، LINK ، SOL ، XMR

5 رمزارز مهم این هفته، BTC ، UNI ، LINK ، SOL ، XMR

صعود شدید بیت کوین گاوها را بیرون آورد و اگر حرکت UNI حفظ شود ، LINK ، SOL و XMR می توانند بالاتر حرکت کنند.

افزایش 43 درصدی بیت کوین از 29.482.61 دلار در 21 جولای تا 42.316.71 دلار در 30 ژوئیه باعث تقویت قوای نر که در سایدلی نشسته بودند ، شد. پس از صعود شدید ، برخی تحلیلگران در حال بحث بر سر این هستند که آیا بیت کوین می تواند روند صعودی خود را که در سال های 2013 و 2017 مشاهده شده بود ، تکرار کند یا خیر.

جف روس ، بنیانگذار و مدیر عامل وایلشایر کپیتال تاکید کرد که بیت کوین در نیمه دوم سال 2013 پس از سه ماه اخبار منفی ده برابر افزایش یافته است.او گفت: “من هنوز ادعا می کنم که 2021 رفتار مشابهی خواهد داشت.”

نمایش روزانه داده های بازار رمزنگاری. منبع: Coin360

PlanB ، ایجادکننده مدل قیمت سرمایه در جریان (stock-to-flow)، گفت که بازگشت بیت کوین در ماه ژوئیه “دقیق ومنظم” بود. وی گفت که اگر بیت کوین در آگوست بالای 47000 دلار بسته شود ، درهمین مدل خواهد ماند.

در همین حال ، سرمایه گذاران نهادی به جمع آوری بیت کوین در زمانی که قیمت هنوز در رکود است ، ادامه می دهند. به گزارش The Street ، شرکت مدیریت دارایی GoldenTree ،با حدود 45 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت ، مقدار نامعلومی بیت کوین خریداری کرده است.

به دنبال بهبود شدید چند روز گذشته ، احساسات کوتاه مدت بیت کوین به وضوح صعودی شده است. بیایید نمودارهای 5 ارز رمزنگاری شده برتر را بررسی کنیم که ممکن است طی چند روز آینده در روند صعودی قراربگیرند.

BTC/USDT

صعود شدید بیت کوین در چند روز گذشته با مقاومت سختی در 42.451.67 دلار روبرو شده است ، اما نشانه مثبت این است که خریداران تسلیم نشده اند. این نشان می دهد که گاوها موقعیت خود را ازدست نمیدهند ، زیرا پیش بینی می کنند که روند صعودی ادامه می یابد.

نمودار روزانه BTC/USDT. منبع: TradingView

افزایش میانگین متحرک نمایی 20 روزه (36800 دلار) و شاخص قدرت نسبی (RSI) در نزدیکی منطقه خرید بیش از حد نشان می دهد که مسیر کمترین مقاومت به سمت صعودی است. اگر قیمت گاوها بالاتر از 42.451.67 دلار برسد ، جفت ارز BTC/USDT می تواند روند صعودی جدیدی را آغاز کند که می تواند به سطح روانی 50.000 دلار برسد.

از سوی دیگر ، در صورت کاهش قیمت از سطح فعلی ، گاوها سعی می کنند از حمایت خود در 36.670 دلار دفاع کنند. بازگشت قوی این حمایت می تواند محدوده بین 36.670 تا 42.451.67 دلار را برای چند روز حفظ کند.

خرس ها برای به دست آوردن برتری باید قیمت را به زیر 36670 دلار برسانند. چنین حرکتی می تواند احتمال آزمایش دوباره 31000 دلار رافراهم کند.

نمودار 4 ساعته BTC/USDT. منبع: TradingView

نمودار 4 ساعته نشان می دهد که هر دو میانگین متحرک رو به افزایش هستند و RSI در منطقه مثبت قرار دارد .اگر قیمت 20-EMA کاهش یابد ، گاوها یک بار دیگر تلاش می کنند تا مانع سربار را در 42.451.67 دلار برطرف کنند.

متناوبا ، اگر قیمت خرس ها به زیر 20-EMA برسد ، این جفت ارز می تواند به میانگین متحرک ساده 50 کاهش یابد. بازگشت قوی از این حمایت نشان می دهد که احساسات مثبت باقی می مانند و معامله گران در حال خرید با افت هستند.

در صورت افت قیمت به زیر 50-SMA ، حرکت صعودی ممکن است تضعیف شود. چنین اقدامی می تواند منجر به کاهش 36670 دلار شود.

UNI/USDT

Uniswap (UNI) در 30 جولای به بالای خط روند نزولی افزایش یافت و الگوی مثلث نزولی را باطل کرد. این می تواند منجر به یک فشار کوتاه شود زیرا خرس های مهاجم برای پوشاندن موقعیت خود عجله می کنند.

5 رمزارز مهم این هفته، BTC ، UNI ، LINK ، SOL ، XMR
نمودار روزانه UNI/USDT. منبع: TradingView

اگر قیمت گاوها بالاتر از محدوده مقاومت 23.45 دلار تا 25 دلار باشد ، جفت ارز UNI/USDT می تواند به مقاومت سرباردر 30 دلار برسد. میانگین های متحرک یک کراس اوور صعودی را تکمیل کرده اند و RSI به قلمرو مثبت افزوده شده است ، که نشان می دهد گاوها فرماندهی می کنند.

با این حال ، خرس ها ممکن است برنامه های دیگری داشته باشند زیرا به احتمال زیاد سعی می کنند از منطقه سربار دفاع کنند. اگر قیمت از منطقه کاهش یابد اما از میانگین متحرک نمایی 20 روزه (19.25 دلار) بازگردد ، نشان دهنده این است که معامله گران در حال خرید این دیپ هستند. این امر احتمال شکستن بیش از 25 دلاررا دارد وقیمت را به 30 دلار افزایش می دهد.

برخلاف این فرض ، اگر قیمت پایین بیاید و به زیر میانگین متحرک سقوط کند ، ممکن است چندین گاو تهاجمی به دام بیفتند. این ممکن است منجر به افت 17.24 دلار و سپس به 13 دلار شود.

5 رمزارز مهم این هفته، BTC ، UNI ، LINK ، SOL ، XMR
نمودار 4 ساعته UNI/USDT. منبع: TradingView

جفت ارز UNI/USDT می تواند تا 23.45 دلار افزایش یابد ، جایی که گاوها ممکن است با مقاومت شدید خرس ها روبرو شوند. اگر گاوها زمین زیادی از دست ندهند ، نشان می دهد که آنها تجمع بیشتری را پیش بینی می کنند. میانگین های متحرک رو به افزایش و RSI در منطقه خرید بیش از حد ، نشان می دهد که به نفع است که افزایش بیشترشود.

در صورت کاهش قیمت از مقاومت سربار و شکستن زیر 20-EMA ، این دیدگاه مثبت نفی می شود. چنین حرکتی نشان می دهد که معامله گران سود 23.45 دلاری را به صورت پرخاشگرانه ای رزرو کرده اند. این ممکن است منجر به عقب نشینی عمیق تر 50-SMA شود.

LINK/USDT

Chainlink (LINK) در 27 ژوئیه از میانگین SMA 50 روزه (18.73 دلار) عبور کرد و نشان داد که خرس ها کنترل خود را از دست می دهند. پس از یک تردید جزئی در سطح روانشناختی 20 دلار ، گاوها تجمع امدادی را در 30 جولای از سر گرفتند.

5 رمزارز مهم این هفته، BTC ، UNI ، LINK ، SOL ، XMR
نمودار روزانه LINK/USDT. منبع: TradingView

با این حال ، فتیله بلند روی شمعدان امروز نشان می دهد که حرکت بالا ممکن است بخار خود را از دست بدهد.

اگر قیمت از سطح فعلی کاهش یابد اما از میانگین متحرک نمایی 20 روزه

 (18.83 دلار) بازگردد ، این نشان می دهد که احساسات صعودی شده است. سپس خریداران سعی می کنند جفت LINK/USDT  را به سمت محدوده مقاومت سربار در 32.50 تا 35 دلار هدایت کنند.

برعکس ، اگر این جفت ارز زیر میانگین متحرک شکسته شود ، نشان می دهد که خرس ها هنوز تسلیم نشده اند. آنها ممکن است قیمت را به منطقه حمایتی بحرانی 13.38 تا 15 دلار کاهش دهند.

5 رمزارز مهم این هفته، BTC ، UNI ، LINK ، SOL ، XMR
LINK/USDT نمودار 4 ساعته. منبع: TradingView

هر دو میانگین متحرک در نمودار 4 ساعته در حال افزایش هستند و RSI در منطقه مثبت است ، که نشان می دهد گاوها تحت کنترل هستند. گاوها احتمالاً دیپ های

20-EMA را خریداری می کنند. اگراتفاق بیفتد ، این جفت ارز می تواند روند صعودی خود را با توقف احتمالی بعدی در 26.20 دلار از سر بگیرد.

از سوی دیگر ، اگر قیمت خرس ها به زیر 21 دلار برسد ، ممکن است چندین گاو تهاجمی به دام بیفتند. قیمت ممکن است به 50-SMA کاهش یابد. این یک سطح مهم برای گاوها است که درصورت شکاف ، قیمت این جفت ارز تا 15 دلار افزایش می یابد.

SOL/USDT

گاوها در 31 جولای Solana (SOL) را به بالای خط روند نزولی فشار دادند و الگوی مثلث نزولی را باطل کردند. خرس ها در حال حاضر سعی می کنند قیمت را به زیر خط روند نزولی برسانند و گاوهای تهاجمی را به دام بیندازند.

5 رمزارز مهم این هفته، BTC ، UNI ، LINK ، SOL ، XMR
نمودار روزانه SOL/USDT. منبع: TradingView

درمیانگین متحرک نمایی 20 روزه (30.49 دلار) ظاهر شد و RSI به بالای 61 رسید ، که نشان می دهد خریداران برتری دارند. اگر گاوها درشیب نزولی خرید کنند ، نشان می دهد که احساسات مثبت شده است. سپس خریداران سعی می کنند با افزایش قیمت از منطقه مقاومت 37 تا 38.10 دلار ، روند صعودی را از سر بگیرند.

در صورت موفقیت ، جفت ارز SOL/USDT می تواند به 44 دلار برسد ، جایی که خرس ها احتمالاً با مقاومت محکمی روبرو می شوند. اگر خرس ها قیمت را به زیر میانگین متحرک برسانند ، این دیدگاه مثبت باطل می شود. چنین حرکتی می تواند مسیرسقوط را تا 26.50 دلار برساند.

5 رمزارز مهم این هفته، BTC ، UNI ، LINK ، SOL ، XMR
نمودار 4 ساعته SOL/USDT. منبع: TradingView

خرس ها در تلاش هستند تا قیمت صعودی را در نزدیکی مقاومت بالای 38.10 دلار متوقف کنند ، اما میانگین های متحرک صعودی و RSI در منطقه مثبت نشان می دهد که گاوها برتری دارند.

اگر این جفت ارز 20-EMA بازگردد ، خریداران دوباره سعی می کنند مانع سربار را برطرف کنند. اگر آنها موفق به انجام این کار شوند ، جفت ارز می تواند حرکت خود را به سمت 44 دلار آغاز کند.

شکست زیر 20-EMA اولین نشانه ضعف خواهد بود. این ممکن است قیمت را به 50-SMA بکشد و شکست احتمالی بالای 38.10 دلار را به تاخیر بیاندازد.

XMR/USD

Monero (XMR) در 26 ژوئیه از خط روند نزولی عبور و الگوی مثلث نزولی در حال توسعه را باطل کرد. شکست نزولی یک نشانه مثبت است.

5 رمزارز مهم این هفته، BTC ، UNI ، LINK ، SOL ، XMR
نمودار روزانه XMR/USDT. منبع: TradingView

جفت XMR/USDT در سه روز گذشته درناحیه محدودی تثبیت شده است. اگر قیمت گاوها بالاتر از 250 دلار باشد ، جفت ارز می تواند حرکت خود را به سمت 288.06 دلار و بعداً به 316.23 دلار آغاز کند. میانگین های متحرک در آستانه یک کراس اوور صعودی قرار دارند و RSI در منطقه مثبت قرار دارد که نشان دهنده افزایش خریداران است.

اگر قیمت از سطح فعلی کاهش یابد اما در میانگین متحرک نمایی 20 روزه (220 دلار) حمایت شود ، این نشان می دهد که معامله گران در حال خرید در بازارهای دیپ هستند. سپس گاوها یکبار دیگر تلاش می کنند تا حرکت صعودی را از سر بگیرند.

اگر قیمت خرس ها در زیر میانگین متحرک کاهش یابد ، این دیدگاه مثبت باطل می شود. چنین اقدامی نشان می دهد که تجمع کنونی یک دام ازطرف گاوها بود.

5 رمزارز مهم این هفته، BTC ، UNI ، LINK ، SOL ، XMR
نمودار 4 ساعته XMR/USDT. منبع: TradingView

نمودار 4 ساعته نشان می دهد که این جفت ارز در روزهای گذشته بین 180 تا 227.50 دلار گیر کرده بود. شکست دراین محدوده به این جفت هدف 275 دلاررا می دهد اما خرس ها برنامه های دیگری دارند. آنها به شدت از مقاومت روانی با 250 دلار دفاع می کنند.

میانگین های متحرک بالایی و RSI در قلمرو مثبت نشان می دهد که مسیر کمترین مقاومت به سمت صعودی است. اگر قیمت گاوها بیش از 250 دلار باشد ، روند صعودی ممکن است شتاب بیشتری بگیرد.

از نظر نزولی ، خرس ها باید بی ارزش شوند و قیمت زیر 227.50 دلار را حفظ کنند تا دیدگاه صعودی را باطل کنند.

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

صفحه اصلی

5 رمزارز مهم این هفته، BTC ، UNI ، LINK ، SOL ، XMR5 رمزارز مهم این هفته، BTC ، UNI ، LINK ، SOL ، XMR5 رمزارز مهم این هفته، BTC ، UNI ، LINK ، SOL ، XMR5 رمزارز مهم این هفته، BTC ، UNI ، LINK ، SOL ، XMR5 رمزارز مهم این هفته، BTC ، UNI ، LINK ، SOL ، XMR5 رمزارز مهم این هفته، BTC ، UNI ، LINK ، SOL ، XMR

5 رمزارز مهم این هفته، BTC ، UNI ، LINK ، SOL ، XMR5 رمزارز مهم این هفته، BTC ، UNI ، LINK ، SOL ، XMR5 رمزارز مهم این هفته، BTC ، UNI ، LINK ، SOL ، XMR5 رمزارز مهم این هفته، BTC ، UNI ، LINK ، SOL ، XMR5 رمزارز مهم این هفته، BTC ، UNI ، LINK ، SOL ، XMR5 رمزارز مهم این هفته، BTC ، UNI ، LINK ، SOL ، XMR5 رمزارز مهم این هفته، BTC ، UNI ، LINK ، SOL ، XMR

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 60,960.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,848.02
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.236575