توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

7 ارزدیجیتالی که قابلیت رشد زیادی خواهند داشت

7 ارزدیجیتالی که قابلیت رشد زیادی خواهند داشت ؟!!

الیوت وینمن (Elliot Wainman)، تاثیرگذاران و معامله‌گران معروف بازار ارزهای دیجیتال، بار دیگر ۷ رمزارز پر پتانسیل را که احتمال رشد قابل توجهی خواهند داشت را معرفی کرده است...

7 ارزدیجیتالی که قابلیت رشد زیادی خواهند داشت

7 ارزدیجیتالی که قابلیت رشد زیادی خواهند داشت

الیوت وینمن (Elliot Wainman)، تاثیرگذاران و معامله‌گران معروف بازار ارزهای دیجیتال، بار دیگر ۷ رمزارز پر پتانسیل را که احتمال رشد قابل توجهی خواهند داشت را معرفی کرده است.

وینمن در جدیدترین قسمت از برنامه خود در یوتیوب، به ۱۹۷ هزار دنبال کننده خود یادآور شد که معتقد است رمزارز مین فریم (Mainframe یا به اختصار MFT)، آوه (Aave) بعدی خواهد بود.

“مین فریم اساساً پروتکلی برای وام گرفتن و وام دادن با بهره ثابت است. این مسأله بسیار مهم است. پروتکل ۸۸MPH و رمزارز MPH را نیز به همین دلیل دوست دارم و Mainframe هم از شرایطی مشابهی برخوردار است.

زیرا وام با بهره ثابت جذاب‌ترین شکل وام است. به نظر من پول کلان و بزرگ از بازار اوراق قرضه با نرخ ثابت بسیار بهتر است. این محصولات مالی بسیار عظیم هستند.”

7 ارزدیجیتالی که قابلیت رشد زیادی خواهند داشت

آلتکوین بعدی پیشنهادی وینمن که آن را تحت نظر دارد راری گاورنمنت توکن (Rari Governance Token یا به اختصار RGT) است که وی از آن به عنوان “فرزند YFI (یرن فایننس)” یاد می‌کند.

“پروتکل‌های دیگر می‌گویند که شما می‌توانید سود کسب کنید، اما هدف راری کپیتال (Rari Capital) ارائه بهترین سود است. این همان مفاهیمی است که ما در YFI می‌بینیم اما این دو پروتکل تفاوت‌های ظریفی با یکدیگر دارند. چرا که راری کپیتال بر عملکرد پایدار تمرکز کرده است.”

همچنین این تحلیل‌گر بازار رمزارز به دلیل اینکه شخصاً در پروژه پید نتورک (Paid Network) سرمایه گذاری کرده است، توکن پید (PAID) را نیز زیر نظر گرفته و در فهرست خود قرار داده است.

“توسعه دهندگان این پروژه واقعاً مشتاق هستند که قراردادهای هوشمند برای بهینه سازی گردش پول را راه‌اندازی کنند. من روش‌هایی را می‌بینم که اگر تصویب شوند، واقعاً مفید خواهند بود.”

رمزارز دیگری که وینمن زیر نظر دارد پلتفرم بهینه‌سازی عملکرد و پروتکل یوپ (YOP) است. در حالی که این آلتکوین طی چند روز گذشته رشد قابل توجهی داشته است، این تحلیل‌گر معتقد است که این رمزارز یک جهش به بالاتر از تراز ۱.۵۰ دلار خواهد داشت و به نظر می‌رسد که این اتفاق با سرعت زیادی رخ خواهد داد.

وینمن روند قیمتی بریج میوچوال (Bridge Mutual یا به اختصار BMI) را نیز صعودی می‌بیند. او می‌گوید که تراز ۱۰۰ دلار را برای پروژه بیمه غیرمتمرکز مبتنی بر پولکادات در نظر گرفته است که رشدی بیش از ۲۴۷۷ درصد نسبت به قیمت فعلی آن در تراز ۴.۴۸ دلار را به دنبال خواهد داشت.

ششمین آلتکوینی که در فهرست وینمن قرار دارد، پروتکل پیش‌بینی بازار پراسپر (Prosper یا به اختصار PROS) است. این معامله‌گر معتقد است این رمزارز دنباله رو رهبر بازار پیش‌بینی یعنی آگور Augur (REP) خواهد بود.

آخرین آلتکوینی که وینمن در فهرست جدید خود معرفی می‌کند و دارای پتانسیل رشد بسیار است، شبکه آکاش Akash (AKT) است، پروتکلی که در نظر دارد بازار فضای ابری را به چالش بکشد.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

7 ارزدیجیتالی که قابلیت رشد زیادی

7 ارزدیجیتالی که قابلیت رشد زیادی7 ارزدیجیتالی که قابلیت رشد زیادی7 ارزدیجیتالی که قابلیت رشد زیادی7 ارزدیجیتالی که قابلیت رشد زیادی7 ارزدیجیتالی که قابلیت رشد زیادی

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 47,514.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,424.04
  • tetherTether (USDT) $ 1.01
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.243018